Aktualności i wydarzenia

 

 

23 października 2018

„Niewidzialna ręka” w Kazimierz Office Center

Właściciel krakowskiego centrum biurowego Kazimierz Office Center - GLL Real Estate Partners - przygotował dla pracowników biurowca akcję „Niewidzialna Ręka”.

Właściciel krakowskiego centrum biurowego Kazimierz Office Center - GLL Real Estate Partners - przygotował dla pracowników biurowca akcję „Niewidzialna Ręka”. Celem akcji było zwiększenie bezpieczeństwa osób, które swoją drogę do pracy przemierzają rowerem poprzez wyposażenie jednośladów w przednie i tylnie odblaski, lampki rowerowe oraz kamizelki odblaskowe. Łącznie wyposażonych zostało 243 rowerów. Akcja trwała 9 dni i została zorganizowana przez Dział Zarządzania Nieruchomościami BNP Paribas Real Estate Poland. 

“Kazimierz Office Center znajduje się w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Krakowa, wśród zakorkowanych ruchliwych arterii. Wielu z pracowników naszego biurowca porusza się w drodze do pracy na własnych jednośladach. Pojawił się więc pomysł, aby zadbać o ich bezpieczeństwo w okresie jesiennym, kiedy widoczność na drodze jest bardzo ograniczona, ze względu na pogarszające się warunki pogodowe i zapadający wcześniej zmrok. Dzięki akcji „Niewidzialna Ręka” 243 rowerzystów zyskało dodatkowe oznakowanie poprawiające widoczność ich rowerów” - mówi Małgorzata Sęk, Senior Property Manager, BNP Paribas Real Estate Poland. 

W myśl akcji pakiety były zostawiane na rowerach w czasie nieobecności rowerzystów. Akcja nie była wcześniej komunikowana, aby wręczone zestawy były miłą niespodzianką dla pracowników biurowca. W dniu startu akcji, na parkingu wokół stojaków rowerowych, zostały rozwieszone plakaty wyjaśniające zamysł działań. 

“Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników biurowca. Dlatego razem z  zarządcą budynku jesteśmy otwarci na różne interesujące projekty i pomysły, które odpowiadają na aktualne potrzeby naszych najemców. Projekt “Niewidzialna Ręka” to przygotowanie rowerzystów do jesiennej aury i przede wszystkim  pewność, że pracownicy Kazimierz Office Center będą widoczni na drodze w czasie codziennych dojazdów rowerem.” - powiedziała Magdalena Ruta, Asset Manager w GLL Real Estate Partners 

Kazimierz Office Center to nowoczesny biurowiec oferujący ponad 16 tys. m kw. powierzchni biurowej na pięciu piętrach, w tym powierzchnię handlową na parterze, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Podgórskiej. Biurowiec posiada certyfikat BREEAM z oceną Excellent w kategoriach Building Management i Asset Performance.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X