Aktualności i wydarzenia

 

 

03 października 2018

Anita Simaza pokieruje działem logistycznym na Europę

BNP Paribas Real Estate mianuje Anitę Simazę Head of Logistics and Industrial i w ten sposób kontynuuje proces wzmacniania swoich ogólnoeuropejskich struktur logistycznych.

BNP Paribas Real Estate mianuje Anitę Simazę Head of Logistics and Industrial i w ten sposób kontynuuje proces wzmacniania swoich ogólnoeuropejskich struktur logistycznych. Anita zastąpi Logana Smitha, który przechodzi na stronę klienta. W swojej roli Anita podlegać będzie Larry’emu Youngowi, Head of the International Investment Group (IIG) w BNP Paribas Real Estate.

Przed dołączeniem do zespołu BNP Paribas Real Estate w styczniu 2016 r. Anita zajmowała stanowisko Dyrektora w Prologis, w ramach którego sprawowała nadzór nad całokształtem wycen Prologis na terenie Europy. W latach 2008-2011 pracowała w Londynie dla Knight Frank, a wcześniej dla Savills. Anita jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym i posiada tytuł BA (Hons) w dziedzinie Business of Real Estate uzyskany na Oxford Brookes University.

Anita wniosła istotny wkład w proces tworzenia przez International Investment Group w BNP Paribas Real Estate jednego z najprężniej działających działów doradztwa w obszarze nieruchomości logistycznych i przemysłowych w Europie. W czasie jej pracy dla BNP Paribas Real Estate notowania firmy na europejskim rynku inwestycji w nieruchomości logistyczne i przemysłowe zmieniły się z pozycji 9 odnotowanej w 2015 r. na pozycję 2 odnotowaną na koniec pierwszego półrocza 2018 r., a firma zdobyła uznanie szerokiej grupy klientów w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Północnej. 

Cieszę się z danej mi szansy poprowadzenia naszego międzynarodowego zespołu logistycznego akurat w czasie rekordowego zainteresowania aktywami logistycznymi wykazywanego przez inwestorów. Rynek logistyczny nigdy wcześniej nie przyciągał tak dużej liczby międzynarodowych inwestorów postrzegających aktywa logistyczne jako sposób na rozbudowanie ich portfeli nieruchomości, które to zjawisko napędzane jest rozwojem branży e-commerce i handlu międzynarodowego, a także korzystną koniunkturą gospodarczą – stwierdziła Anita. 

Larry Young skomentował, mówiąc: Ogromnie się cieszymy, że wchodzimy w następną fazę rozwoju naszej Europejskiej Platformy Logistycznej, której rozbudowa, w odpowiedzi na coraz większy popyt ze strony klientów i ich zapotrzebowanie na światowej klasy usługi, stanowi jeden ze strategicznych celów IIG oraz BNP Paribas Real Estate. Równocześnie chciałbym podziękować naszym klientom i pozostałym członkom naszego zespołu, dzięki którym zaszliśmy tak daleko. Jesteśmy zachwyceni faktem, iż w rankingu RCA na pierwszą połowę 2018 r. zajęliśmy tak wysoką drugą pozycję na obszar Europy w dziedzinie inwestycji w nieruchomości logistyczne i przemysłowe i mamy nadzieję nadal tak dynamicznie się rozwijać w przyszłości.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X