Aktualności i wydarzenia

 

 

06 grudnia 2018

BNP Paribas Real Estate doradza przy otwarciach sklepów Converse

W ciągu ostatnich dwóch lat konsultanci z Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych firmy doradczej BNP Paribas Real Estate Poland doradzali przedstawicielom firmy Amersport Group

W ciągu ostatnich dwóch lat konsultanci z Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych firmy doradczej BNP Paribas Real Estate Poland doradzali przedstawicielom firmy Amersport Group* przy wprowadzaniu  jednej  z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie do łącznie sześciu wiodących centrów handlowych w Polsce i w Czechach. Najmłodszy monobrandowy sklep Converse w sierpniu dołączył do grona najemców Złotych Tarasów. 

Popularne na całym świecie marki stawiają – co zupełnie naturalne – na najlepsze handlowe adresy. To nie tylko dbałość o footfall, ale także o wizerunek i wzrost rozpoznawalności marek. Przez dwa lata udało nam się pomóc oficjalnemu dystrybutorowi marki Converse „zameldować się” we flagowych obiektach handlowych w Polsce i regionie. To duży sukces. – podkreśla Natasa Mika z Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych, BNP Paribas Real Estate Poland. 

Sklep w Złotych Tarasach jest 10. monobrandowym sklepem marki w Polsce. W nowej przestrzeni, Converse zaprezentował strefę CONVERSE BY YOU, która dzięki połączeniu technologii rozszerzonej rzeczywistości i mappingu 3D pozwala na personalizowanie modeli Chuck Taylor All Star. Klienci, korzystający z usługi, mogą użyć własnego projektu lub motywów udostępnionych przez markę. Po wybraniu projektu, jest on na miejscu nadrukowywany na buty.  

Pozostałe sklepy za które odpowiedzialni byli konsultanci BNP Paribas Real Estate znajdują się w Posnanii, łódzkiej Manufakturze, krakowskim centrum Serenada, gdyńskiej Rivierze, a także w jednym z najpopularniejszych i największych kompleksów handlowych
w Czechach, zlokalizowanym w Pradze obiekcie Chodov.  

 

*Amersport Group sp. z o. o. jest wyłącznym i oficjalnym dystrybutorem marki Converse na rynku polskim, czeskim i słowackim.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X