Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies,
zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Aktualności

 

 

11 marca 2018

BNP Paribas Real Estate oraz m3 Real Estate podpisują umowę stowarzyszeniową

BNP Paribas Real Estate wzmocniła swoją pozycję na terenie Europy za sprawą podpisania umowy stowarzyszeniowej ze szwajcarską spółką z branży nieruchomości m3 REAL ESTATE z siedzibą w Genewie. Założona w 1950 roku m3 REAL ESTATE zarządzana obecnie przez Teresę Astorinę zatrudnia ponad 100 pracowników działających głównie na terenie Genewy.

“Podjęliśmy decyzję o podpisaniu wyłącznej umowy stowarzyszeniowej z m3 REAL ESTATE będącą innowacyjną spółką osiągającą niezwykle wysokie wyniki, aby móc zaoferować naszym klientom, zarówno inwestorom, jak i najemcom, pełnego wachlarza naszych usług z obszaru transakcji, doradztwa, wycen oraz zarządzania na terenie francuskojęzycznej części Szwajcarii” – podkreśla Aymeric Le Roux, Dyrektor Operacyjny ds.  Doradztwa Międzynarodowego i Firm Stowarzyszonych w BNP Paribas Real Estate.

“Zawarta umowa stowarzyszeniowa z BNP Paribas Real Estate idealnie wpisuje się w założenia naszej strategii rozwoju i planów na wzmocnienie naszej pozycji lidera na rynku nieruchomości na terenie francuskojęzycznej Szwajcarii. Jesteśmy dumni z tego, iż udostępnione przez nas wiedza i umiejętności zostaną wykorzystane przez tak prestiżową firmę uznaną na międzynarodowym rynku. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca doprowadzi do powstania szeregu nowych synergii” – zauważa Abdallah Chatila, Prezes Zarządu m3 REAL ESTATE.

Podpisanie przedmiotowej umowy stowarzyszeniowej stanowi odzwierciedlenie zamierzeń BNP Paribas Real Estate w zakresie kontynuacji jej ekspansji na rynki międzynarodowe, której celem jest sprostanie zmieniającym się wymaganiom klientów. Prócz 5 100 własnych pracowników zatrudnionych na terenie 15 krajów BNP Paribas Real Estate może obecnie pochwalić się siecią firm stowarzyszonych, które zatrudniają około 4 000 osób w kolejnych 21 krajach.


O m3 REAL ESTATE

m3 REAL ESTATE to spółka z siedzibą w Genewie oferująca pełną gamę kompleksowych oraz innowacyjnych usług najwyższej jakości z zakresu rynku nieruchomości świadczonych w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Dzięki jej pionierskim strukturom, w ramach których świadczone usługi zgrupowane zostały w linie biznesowe obejmujące Zarządzanie, Sprzedaż, Doradztwo (inwestycje, projekty nieruchomościowe oraz nieruchomości handlowe) i Sektor Hotelarski, m3 REAL ESTATe oferuje swoim klientom, zarówno tym instytucjonalnym, jak i prywatnym, ukierunkowane na optymalizację i podniesienie wartości ich aktywów najwyższej jakości usługi dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Spółka mająca swoje biura w Genewie i Zurychu jest wyłączną własnością Abdallah Chatila zarządzaną przez Teresę Astorinę.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X