Aktualności i wydarzenia

 

 

13 lutego 2019

BNP Paribas Real Estate skomercjalizuje kompleks biurowy Vipol Plaza

Zespół reprezentacji wynajmującego BNP Paribas Real Estate Poland, jako agent wyłączny, będzie odpowiedzialny za wynajem wolnych powierzchni w kompleksie biurowym Vipol Plaza.

Zespół reprezentacji wynajmującego BNP Paribas Real Estate Poland, jako agent wyłączny, będzie odpowiedzialny za wynajem wolnych powierzchni w kompleksie biurowym Vipol Plaza.

Vipol Plaza to nowoczesny kompleks biurowy, składający się z trzech budynków. Efektywny układ pięter zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni i umożliwia dostosowanie jej do potrzeb różnych Klientów. W budynku dostępne są powierzchnie o łącznej wielkości ponad 2000 m kw., których część dostosowana jest między innymi pod najemców prowadzących działalność typu fitness/siłownia.

Od lutego 2019 roku zostaliśmy Wyłącznym Agentem komercjalizującym kompleks biurowy Vipol Plaza.

- Cieszy nas rozpoczęcie współpracy przy wynajmie  kompleksu o licznych atutach w postaci atrakcyjnej lokalizacji jak również samej różnorodności oferowanych powierzchni. Vipol Plaza jako jeden z pierwszych obiektów w Warszawie oferuje usługę „biura na minuty”.   Jesteśmy przekonani, że oferowana przestrzeń szybko zapełni się najemcami – mówi Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Burowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Koncept „Biura na minuty” jest przyjaznym miejscem do rozwoju biznesu, które zapewnia przestrzenie co-workingowe, mikrobiura oraz biura serwisowane na wynajem z dostępem 24/7 oraz sale spotkań na godziny. Oferuje także między innymi możliwość wynajmu sal konferencyjnych, strefy wypoczynku czy w pełni wyposażoną kuchnię, które mogą być dodatkowym atutem dla nowych najemców budynku.

Biura w pobliżu tramwajów i metra

Zaletą kompleksu jest jego lokalizacja, która oferuje dogodny dojazd dla osób preferujących zarówno transport publiczny jak i samochodowy. Zlokalizowany jest w dzielnicy Wola, przy ul. Młynarskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków tramwajowych. Biurowiec znajduje się w pobliżu budowanych stacji Młynów oraz Płocka, które zostaną otwarte w przyszłym roku. Kompleks oferuje też bardzo korzystny współczynnik miejsc parkingowych.

Kompleks Vipol Plaza oraz jego otoczenie oferują wiele udogodnień dla użytkowników. W budynku znajdują się obiekty gastronomiczne, zaś w okolicy zlokalizowanych jest wiele sklepów, placówek edukacyjnych oraz sportowych. W niedalekiej odległości położone są centra handlowe tj. Klif oraz Arkadia.

Młynów jest atrakcyjną lokalizacją. Wpływ na to ma m.in. bogata oferta usługowo - handlowa w najbliższej okolicy oraz już teraz dobre połączenie komunikacyjne ze Śródmieściem i innymi dzielnicami. Dodatkowo w najbliższych miesiącach zyska na znaczeniu, dzięki uruchomieniu kolejnych stacji drugiej linii metra. Budynek łączy atrakcyjną lokalizację oraz położenie w pobliżu terenów zielonych – mówi Magdalena Waszkiewicz, Młodszy Konsultant, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland. 

Agentami reprezentującymi Vipol Plaza po stronie BNP Paribas Real Estate Poland są Adrian Bojczuk (adrian.bojczuk@realestate.bnpparibas) oraz Magdalena Waszkiewicz (magdalena.waszkiewicz@realestate.bnpparibas).

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X