Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Aktualności

 

 

05 października 2016

BNP PARIBAS REAL ESTATE Z DWIEMA UMOWAMI PARTNERSKIMI W DANII ORAZ PORTUGALII

BNP Paribas Real Estate zwiększyło zasięg usług świadczonych w zakresie nieruchomości komercyjnych poprzez podpisanie dwóch nowych umów partnerskich z Newsec w Danii z siedzibą w Kopenhadze oraz Worx w Portugalii z siedzibą w Lizbonie.

BNP Paribas Real Estate, które po podpisaniu umowy partnerskiej w 2012 r. było partnerem Newsec już w sześciu krajach skandynawskich (Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa oraz Estonia), obejmuje teraz swoim zasięgiem całe terytorium Skandynawii, oferując swoim klientom usługi poparte znajomością rynku duńskiego w ramach następujących linii biznesowych: Transakcje, Doradztwo, Wyceny oraz Zarządzanie Nieruchomościami. Zarządzane przez Henkrika Lyngskjolda biuro duńskie zatrudnia 35 pracowników, a sama spółka Newsec, założona w 1994 r. i mająca siedzibę w Sztokholmie, w Szwecji, jest największym, zatrudniającym 750 pracowników, dostawcą usług z zakresu nieruchomości komercyjnych na terenie Skandynawii.

Umowa partnerska podpisana z Worx oznacza, iż BNP Paribas Real Estate obejmuje teraz swoim zasięgiem również rynek portugalski. Założona w 1996 r. spółka Worx zarządzana przez Pedro Rutkowskiego jest największą firmą na terenie Portugalii certyfikowaną przez RICS, co stanowi gwarancję jej rozpoznawalności na rynku. Będąc specjalistą w zakresie Transakcji, Doradztwa, Wycen, Realizacji Projektów oraz Zarządzania Nieruchomościami, Worx świadczy usługi obejmujące pełną gamę nieruchomości komercyjnych, włączając w to powierzchnie biurowe, handlowe, hotelowe oraz przemysłowe (przemysł lekki).

„W odpowiedzi na zainteresowanie wykazywane przez naszych lokalnych i międzynarodowych klientów w odniesieniu do potencjału gospodarczego tych dwóch rynków zdecydowaliśmy połączyć siły z dwoma znanymi uczestnikami rynku nieruchomości w postaci Newsec oraz Worx, co pozwoli nam wspierać naszych klientów w tych krajach. Sieć partnerska BNP Paribas Real Estate to już ponad 3,300 pracowników w 21 krajach, a także 3,800 pracowników zatrudnianych w naszych 16 własnych biurach" – komentuje Florence Hesse, Dyrektor ds. Partnerstwa Międzynarodowego w BNP Paribas Real Estate.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X