Aktualności i wydarzenia

 

 

04 grudnia 2018

Bobrowiecka przywita nowy rok z nowym najemcą

Polski oddział globalnej firmy z sektora wysoko wyspecjalizowanych usług IT wprowadzi się do nowego biurowca na warszawskim Mokotowie.

Polski oddział globalnej firmy z sektora wysoko wyspecjalizowanych usług IT wprowadzi się do nowego biurowca na warszawskim Mokotowie. Evernex wynajmie przy Bobrowieckiej 8 około 300 mkw. powierzchni klasy A. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza BNP Paribas Real Estate Poland.

O wyborze Bobrowieckiej 8 przesądziły nie tylko standard budynku, jego lokalizacja i parametry finansowe najmu. Istotna była również taka możliwość zaplanowania nowego biura, która w pełni będzie wykorzystywać potencjał dostępnej powierzchni. Dzięki konsultacjom – w które włączony został zagraniczny zarząd firmy iw całym procesie odgrywał duże znaczenie – finalnie udało się nam wypracować projekt nowoczesnego, komfortowego i ekonomicznego środowiska pracy – dodaje Magdalena Waszkiewicz, Młodszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Otwarty w listopadzie 2017 roku biurowiec oferuje blisko 22 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i około 2,5 tys. mkw. powierzchni usługowej. Jego deweloperem była Spectra Development, a sam budynek zaprojektowany został przez architektów renomowanej pracowni JEMS Architekci. Bobrowiecka 8, wraz biurowcem Bobrowiecka 6 i apartamentowcem Bobrowiecka 10 stworzyły na Dolnym Mokotowie kompleks mieszkalno-biurowy, w którym architektura umiejętnie łączy się z zielenią. Deweloper i architekci odpowiedzialni za jej aranżację postawili na duże drzewa i krzewy, które pracownikom okolicznych biur zapewniają ciekawe otoczenie zachęcające do odpoczynku na świeżym powietrzu.

- Wraz z rozwojem branży IT w Polsce, rosną oczekiwania pracowników. Dla naszego zespołu poszukiwaliśmy rozwiązania, które zapewni poprawę standardu środowiska pracy. Jednocześnie ważna dla nas była lokalizacja nowego biura w niedalekiej odległości od obecnego adresu. Budynek przy ulicy Bobrowieckiej był dla nas najlepszym wyborem. – dodaje Alan Kozik, Regional Sales Manager, Evernex.

- Cieszymy się, że mogliśmy pomóc firmie Evernex w realizacji projektu. Proces znalezienia nowej powierzchni biurowej wymagał od nas opracowania kompleksowej analizy możliwych scenariuszy tak, aby finalnie powierzchnia odpowiadała potrzebom klienta. – mówi Małgorzata Małecka, konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowej, BNP Paribas Real Estate Poland

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X