Aktualności

 

 

06 czerwca 2018

BoConcept rozwija się w krakowskim Diamante Plaza

BoConcept zdecydował się na przedłużenie dotychczasowej umowy w budynku należącym do wiodącej hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa. Za wynajem powierzchni w Diamante Plaza od blisko roku odpowiada BNP Paribas Real Estate Poland.

Pochodząca z Danii marka, która od ponad 60 lat projektuje i produkuje wysokiej klasy meble, wynajęła dodatkową powierzchnię na parterze krakowskiego kompleksu Diamante Plaza. Co więcej, BoConcept zdecydował się na przedłużenie dotychczasowej umowy w budynku należącym do wiodącej hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa. Za wynajem powierzchni w Diamante Plaza od blisko roku odpowiada BNP Paribas Real Estate Poland.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm meblarskich z salonami obecnymi w ponad 60 krajach na całym świecie wprowadziła się do Diamante Plaza w 2010 roku. Po ośmiu latach obecności w kompleksie położonym w postindustrialnej dzielnicy Krakowa – Zabłociu – BoConcept zdecydował się na powiększenie dotychczasowego salonu o kolejne 70 m kw. i przedłużenie dotychczasowej umowy najmu.

To dla nas wspaniała wiadomość, tym bardziej, że BoConcept to jeden z naszych pierwszych najemców. Cieszy nas to tym bardziej, że ta wieloletnia współpraca  łączy nas na wielu innych polach – warto tu wspomnieć choćby o tym, że meble w recepcji naszego kompleksu pochodzą właśnie z salonu tej światowej klasy marki – podkreśla Joanna Woźniak–Janusz, Facility and Lease Manager w Aldesa Polska Diamante Plaza sp. z o.o.

Dodatkowa powierzchnia i nowa umowa pokazują, że BoConcept dobrze czuje się w Diamante Plaza i właśnie tu chce się rozwijać. Trudno o lepszą wizytówkę miejsca, tym bardziej, jeśli mówimy o nowym etapie jakim jest prowadzona obecnie rekomercjalizacja biur. Na nowych najemców czeka ponad 7 tysięcy m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, w tym 2,7 tys. m kw. dostępne na jednej kondygnacji – mówi Tomasz Skrzypek, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Pod koniec ubiegłego roku, w odnowionej recepcji biurowca pojawiły się meble, które dla BoConcept zaprojektował jeden z najbardziej znanych współczesnych projektantów, Karim Rashid. Firma była także zaangażowana w prace koncepcyjne nad nowym wystrojem holu i recepcji.

 

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X