Aktualności

 

 

24 czerwca 2019

Costin Nistor nowym Dyrektorem Zarządzającym w Rumunii

Costin Nistor przejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego BNP Paribas Real Estate Romania od dnia 1 lipca 2019 r.

Costin Nistor przejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego BNP Paribas Real Estate Romania od dnia 1 lipca 2019 r.

Erik Drukker, Prezes Zarządu BNP Paribas Real Estate Poland i na Europę Środkowo-Wschodnią, komentuje: „Na przestrzeni ostatnich kilku lat Costin wielokrotnie wykazywał, jak wysoce wykwalifikowanym i doświadczonym jest menedżerem. Zakres jego obowiązków obejmował pozyskiwanie oraz zarządzanie kluczowymi klientami w ramach Działu Zarządzania Nieruchomościami na terenie Rumunii, gdzie ściśle współpracował on z naszymi pozostałymi zespołami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Jestem przekonany, iż Costin okaże się być świetnym liderem, któremu uda się jeszcze bardziej umocnić pozycję firmy. Będzie on odpowiedzialny za kontynuację naszej strategii mającej na celu stworzenie zespołu najbardziej zaufanych doradców na rumuńskim rynku nieruchomości. Równocześnie chcielibyśmy podziękować Oldze Melihov za całokształt włożonej pracy i zaangażowanie, które pomogły nam stworzyć organizację, z której dzisiaj jesteśmy tak dumni. Życzymy jej powodzenia w realizacji jej kolejnych planów”.

Costin Nistor posiada ponad 16-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. W czasie swojej kariery pracował dla instytucji finansowej, a także zarządzał firmą specjalizującą się w doradztwie w zakresie nieruchomości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i aktywami we wszystkich sektorach rynku nieruchomości komercyjnych.

„Ogromnie cenię rumuński zespół BNP Paribas Real Estate i wierzę, iż razem będziemy mogli jeszcze bardziej usprawnić nasze usługi i wzmocnić pozycję marki na rynku. Jestem wdzięczny Oldze Melihov za zbudowanie w przeciągu ostatnich pięciu lat trwałych podstaw dla naszej działalności i życzę jej sukcesów na następnym etapie jej kariery” – dodał Costin Nistor.

Rumuńskie biuro BNP Paribas Real Estate oferuje pełen zakres usług, na który składają się działy Transakcji, Doradztwa, Wycen oraz Zarządzania Nieruchomościami wspierane dodatkowo przez Dział Badań i Analiz Rynkowych oraz Doradztwa Deweloperskiego i Zarządzania Projektami.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X