Aktualności

 

 

18 marca 2019

Diamante Paza wynajęte w 100% przez BNP Paribas Real Estate

W wyniku podpisanych ostatnio nowych umów najmu i ekspansji, BNP Paribas Real Estate Poland wynajęło wszystkie wolne powierzchnie w budynku Diamante Plaza. W ten sposób poziom jego skomercjalizowania osiągnął 100%.

Nowi najemcy, którzy podpisali umowy najmu w budynku to m.in. właściciel marki 4F - OTCF S.A., operator biur coworkingowych RISE.PL, firma informatyczna Ray Allen czy Urząd Miasta Krakowa.

 – Cieszymy się z kolejnego projektu, który udało się wynająć w 100% w takim krótkim czasie, nieco ponad 14 miesięcy od rozpoczęcia współpracy z firmą Aldesa. – komentuje Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych

- Nasza strategia marketingowa doskonale się sprawdziła, a ponadczasowa, przyciągająca wzrok architektura oraz zastosowane w budynku rozwiązania techniczne, takie jak nowy system zarządzania budynkiem (BMS), pomogły przekonać najemców o słuszności wyboru najmu powierzchni w Diamante Plaza.- dodaje Tomasz Skrzypek, Starszy Konsultant w BNP Paribas Real Estate Poland.

Biurowiec Diamante Plaza został oddany do użytkowania we wrześniu 2009 roku. Pod koniec 2018 roku recepcja budynku zyskała nowy wystrój dzięki jednemu z najemców budynku - Bo Concept. Firma dostarczyła meble zaprojektowane przez Karima Rashida.

Budynek Diamante Plaza był pionierem na terenie Zabłocia, postindustrialnej części Krakowa, która przeżywa dziś dynamiczny rozwój. Biznesowe sąsiedztwo oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rozwoju firm. Bezpośrednio obok biurowca znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także ścieżka rowerowa pozwalające na szybki dojazd do Centrum, Dworca Głównego i pobliskich dzielnic. W pobliżu znajduje się również stacja kolejowa Kraków Zabłocie, co stanowi kolejną alternatywę dojazdu dla pracowników firm.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X