Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies,
zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Aktualności

 

 

07 marca 2018

Ds Smith Polska w Panattoni Park Kraków IV

Jeden z wiodących graczy na europejskim rynku opakowań tekturowych, DS Smith Polska, w najnowszej inwestycji Panattoni w regionie zajmie ponad 3,5 tys. m kw. Firmie w wyborze lokalizacji i przeprowadzeniu transakcji doradzali eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland.

DS Smith w nowej lokalizacji zajmie ponad 3 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz około 400 m kw. powierzchni biurowej.

Wynajem powierzchni w nowej lokalizacji w Skawinie jest naturalnym elementem realizacji strategii wzrostu firmy w obszarze usług dla klientów. Gruntowna analiza różnych wariantów, jaką przeprowadziliśmy wspólnie z BNP Paribas Real Estate Poland, a następnie elastyczne podejście dewelopera wynikające ze zrozumienia specyfiki naszego biznesu pozwoliły na wybór optymalnej z punktu widzenia intensywnego rozwoju naszej firmy lokalizacji. mówi Artur Popczyk, Dyrektor Centrów Usług dla Klientów w DS Smith.

Najem nowej powierzchni w Skawinie to efekt kilkumiesięcznej intensywnej i merytorycznej pracy wszystkich stron oraz kolejny krok w udanej współpracy BNP Paribas Real Estate Poland z DS Smith - podkreśla Beata Wawro, Kierownik Centrum Usług dla Klientów Małopolska w DS Smith.

Cieszymy się, że grono najemców Panattoni Park Kraków IV powiększy się o DS Smith. Poza dogodną lokalizacją oferujemy naszym najemcom najwyższy standard techniczny powierzchni i elastyczne podejście do ich wymagań. Taka synergia powoduje, że udało się znaleźć rozwiązanie adekwatne do potrzeb klienta. – mówi Justyna Kononowicz, Leasing Manager, Panattoni Europe.

Dla swojego klienta poszukiwaliśmy partnera biznesowego, który zapewniłby, oprócz wysokiego standardu powierzchni, elastyczne rozwiązania umożliwiające dalszy rozwój. Jesteśmy przekonani, że Panattoni Park Kraków IV sprosta oczekiwaniom DS Smith. - dodaje Martyna Kajka, Konsultant, BNP Paribas Real Estate Poland.

Intensywnie rozpoczęliśmy rok, ale naszymi priorytetami pozostaje ekspansja nie tylko na rynku krajowym, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej oraz rozwój i doskonalenie usług budujących naszą linię biznesową w BNP Paribas Real Estate Poland. – komentuje Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej.

Najnowszy, czwarty etap parku logistyczno-magazynowego Panattoni w oddalonej zaledwie 10 km od stolicy Małopolski Skawinie, to 33 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Park jest dostosowany do różnego rodzaju operacji logistycznych i dystrybucyjnych prowadzonych przez firmy z branż m.in. wydawniczej, spożywczej czy logistycznej. Panattoni Park Kraków IV położony jest niespełna 800 m od węzła transportowego, w którym łączą się drogi S7 (E77) i autostrada A4 (E40). Strategiczna lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z Krakowem, Wrocławiem, Śląskiem i Niemcami. Dodatkowym atutem projektu jest dostęp do komunikacji publicznej ułatwiający pracownikom dojazd do parku.

DS Smith jest jednym z największych w Europie dostawców rozwiązań opakowaniowych z tektury, produkowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. Na rynku polskim firma rozwija swoją działalność od 1971 roku Obecnie zatrudnia ponad 1250 osób w 9 lokalizacjach, dzięki czemu jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, FMCG, displayów i opakowań POS oraz palet tekturowych. Dysponuje lokalnymi centrami usług, które świadczą m.in. usługi co-packingu czy magazynowania. Działalność produkcyjną i usługową firmy wspiera Centrum Impact w Kutnie oraz Centrum PackRight w Kielcach. Są to nowoczesne i innowacyjne miejsca do bezpośredniej i kreatywnej współpracy z klientem.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X