Aktualności i wydarzenia

 

 

17 czerwca 2019

Erik Drukker mianowany na stanowisko CEO CEE BNP Paribas Real Estate

Erik Drukker przejął z dniem 31 maja 2019 roku dowodzenie jako nowy Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny na Europę Środkową i Wschodnią w BNP Paribas Real Estate

Erik Drukker przejął z dniem 31 maja 2019 roku dowodzenie jako nowy Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny na Europę Środkową i Wschodnią w BNP Paribas Real Estate 

„Z punktu widzenia obecnej strategii BNP Paribas Real Estate zmierzającej do wdrożenia nowych usług w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, stały wzrost gospodarczy i rozwój rynków w tym regionie stanowią idealne tło dla realizacji naszych planów. Erik Drukker, dzięki swojej dogłębnej znajomości specyfiki krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej będzie odpowiedzialny za wprowadzenie zmian oraz przedstawienie  innowacyjnej oferty naszym klientom.” – komentuje Lauric Leclerc, Zastępca Dyrektora Generalnego BNP Paribas Real Estate odpowiedzialny za międzynarodowe doradztwo i zarządzanie nieruchomościami. 

Erik Drukker piastował stanowisko Dyrektora Zarządzającego w BNP Paribas Real Estate Poland od 6 lat, a pod koniec roku 2018 objął również pozycję Dyrektora Generalnego na Czechy oraz Członka Zarządu polskiego i czeskiego oddziału BNP Paribas Real Estate. 

Przez cały okres jego dotychczasowej pracy dla BNP Paribas Real Estate, Erik sprawował nadzór nad działami Wynajmu i Wycen w Polsce, Czechach i Rumunii. 

Wraz z objęciem przez Erika stanowiska Prezesa Zarządu na Europę Środkowo-Wschodnią do pełnionych przez niego obowiązków dojdzie nadzór nad działami Rynków Kapitałowych, Zarządzania Nieruchomościami, Badań i Analiz Rynkowych oraz Doradztwa i Zarządzania Projektowego. Ponadto będzie on odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie nowych inicjatyw na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. 

 „Okazane mi zaufanie, jakim jest powierzenie mi tego stanowiska, jest dla mnie ogromnym zaszczytem. Przyjęta przeze mnie nowa rola oznacza pracę nad nowymi rozwiązaniami i ofertą usług spełniających rosnące oczekiwania rynku i naszych klientów. Branża nieruchomości odchodzi teraz od tradycji, obecnie inwestujemy w innowacyjność – czy to z perspektywy stosowanych narzędzi czy też przyjmowanego podejścia. Dlatego też ogromnie cieszy mnie możliwość pracy z tak utalentowanym zespołem, którego członkowie tak jak i ja są pasjonatami rynku nieruchomości. Jestem pewien, iż wspólnie uda nam się zrealizować nasze coraz ambitniejsze cele dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej.” – podkreśla Erik Drukker, Prezes Zarządu, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland. 

Erik jest specjalistą o bogatym doświadczeniu, znanym i rozpoznawalnym na rynku nieruchomości na terenie całej Europy. Przez większość trwającej 23 lata kariery na rynku polskim pracował głównie dla firmy DTZ, gdzie piastował stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego i Członka Zarządu. Jego rozległa wiedza na temat dynamicznie zmieniających się realiów rynku nieruchomości pozwoliła na opracowanie szeregu innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych przy wdrażaniu i świadczeniu nowych usług na rzecz klientów BNP Paribas Real Estate na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X