Aktualności i wydarzenia

 

 

24 października 2018

Hegen Polska rozgości się w Panattoni Park Szczecin II

Jeden z kluczowych graczy specjalizujących się w sprzedaży domowego sprzętu sportowego i rekreacyjnego przez Internet, Hegen Polska zajmie w parku Panattoni Park Szczecin II ponad 9,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej.

Jeden z kluczowych graczy specjalizujących się w sprzedaży domowego sprzętu sportowego i rekreacyjnego przez Internet, Hegen Polska zajmie w parku Panattoni Park Szczecin II ponad 9,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. W znalezieniu nowej lokalizacji i negocjacji warunków najmu firmę o europejskim zasięgu wspierali eksperci z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych BNP Paribas Real Estate Poland.

Przeprowadzka do nowo powstającego kompleksu logistycznego w Trzebuszu pod Szczecinem planowana jest na początek przyszłego roku. Wysoki standard i jakość powierzchni w projekcie realizowanym przez Panattoni Europe, a także doskonała lokalizacja na obrzeżach miasta oraz bliskość portu morskiego w Szczecinie - były kluczowymi aspektami przy wyborze parku. Dodatkowo dogodne połączenie z autostradą A6, prowadzącą do Berlina oraz drogą ekspresową S3 było istotnym czynnikiem przy podęciu decyzji. Nowy magazyn ma aktywnie wspierać strategię rozwoju Hegen Polska w kraju i na rynkach zagranicznych.

Przeprowadzka do wysokiej klasy kompleksu logistycznego i konsolidacja dotychczasowych lokalizacji jest naturalnym elementem naszej ambitnej strategii rozwoju. Mamy świadomość, że grając w gronie rynkowych liderów w naszym segmencie, musimy na bieżąco poszukiwać rozwiązań, pozwalających na podnoszenie jakości naszych usług. Dzięki współpracy z BNP Paribas Real Estate Poland już od przyszłego roku wszystkie nasze operacje będziemy prowadzić z nowoczesnego kompleksu logistycznego.– mówi Adam Bębenek, Prezes firmy Hegen Polska.

Rejon Szczecina sprawdza się coraz lepiej jako lokalizacja nowych powierzchni logistycznych i magazynowych. Firmy operujące zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych – czego najlepszym przykładem jest Hegen Polska – doceniają potencjał regionu, a co za tym idzie, bliskość granicy państwa i usytuowanie na przecięciu się ważnych szlaków komunikacyjnych. Istotnymi atutami są też coraz lepsza kondycja infrastruktury transportowej, a także dostęp do wykwalifikowanej kadry – mówi Wiktor Kordowski z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Hegen Polska to firma o zasięgu europejskim, która stawia na światowe marki i sprawdzonych dostawców. Sklep internetowy firmy oferuje wysokiej jakości sprzęt sportowy i rekreacyjny oraz akcesoria domowego użytku.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X