Poznaj nas

 

 

Poznaj nas

Co nas wyróżnia?

żarówka

.

Dajemy Ci możliwość dzielenia się pomysłami.

.

..

.

W dobie zmieniającego się świata, stale się rozwijamy szukając usprawnień naszej pracy, które mają wpływ na komfort naszej pracy. Wiemy, że naszym największym kapitałem są wiedza i pomysły, które mamy wewnątrz naszej organizacji. Jesteśmy otwarci na Twoje uwagi oraz propozycje ulepszeń naszej organizacji. Zachęcamy każdego do ich zgłaszania, bo wszyscy chcemy pracować w miejscu, które lubimy.

.

..

Pytamy Cię o opinię.

.

.

Co roku pytamy Cię o opinię dotyczącą różnych obszarów pracy w naszej firmie. Na jej podstawie opracowujemy plan działania, który ma pozwolić na wprowadzenie wszelkiego rodzaju udogodnień i zmian. Chcemy byś był zadowolony z pracy i czuł się z nami dobrze.

.. 

.

Dzielimy się wiedzą.

.

.

 ..

W ramach naszej organizacji szerzymy i wspieramy inicjatywę dzielenia się wiedzą. W ramach projektu „Sharecademy” realizujemy warsztaty i prezentacje, podczas których trenerami stają się nasi koledzy z firmy.

.

. 

Bawimy się wspólnie.

.

.

 

Nie samą pracą człowiek żyje :) Wyjazd integracyjny w połowie roku oraz impreza świąteczna są stałym elementem naszego kalendarza.

.

.

Mamy partnerskie relacje..

.

 

Mówimy sobie po imieniu – wszyscy i bez wyjątku :) Ważna jest dla nas otwartość w relacjach nie tylko na poziomie współpracowników, ale także w relacjach z przełożonymi.

.


Wspieramy innych.

.

..

Dzielimy się tym co mamy. Co roku wspieramy akcje charytatywne i współpracujemy z fundacjami. Wyjazdy integracyjne to dla nas również dobry moment by zrobić coś dla innych!

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X