Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies,
zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Społecznie odpowiedzialne przedsiębiorstwo

 

 

Społecznie odpowiedzialne przedsiębiorstwo

W BNP Paribas Real Estate wierzymy, iż wielokulturowość naszych pracowników jest jednym z najsilniejszych atutów naszej organizacji.

Dla nas społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw przybiera wiele form: promujemy różnorodność kulturową w procesie pozyskiwania nowych członków naszego zespołu i oczekujemy od naszych partnerów unikania zachowań dyskryminacyjnych przy zatrudnianiu ich pracowników; wychodzimy naprzeciw i promujemy różnorodność w naszej organizacji, przeprowadzamy szkolenia dla pracowników pokazujące im, jak tę różnorodność wykorzystać i tym samym usprawnić pracę zespołową; wdrażamy procedury wsparcia w zakresie dopasowanego do indywidualnych potrzeb pracowników rozwoju zawodowego; dofinansowujemy koszty mieszkaniowe zasługującym na to wybranym, młodym studentom i wspieramy ich przy wejściu na rynek pracy; dodatkowo nawiązaliśmy bliską współpracę z różnorodnymi wybranymi uniwersytetami oraz uczelniami wyższymi; a także wiele innych podobnych działań.

Od kilku już lat BNP Paribas Real Estate dokłada wszelkich starań ukierunkowanych na zatrudnianie oraz integrację niepełnosprawnych pracowników, co w znacznej mierze możliwe jest dzięki nawiązywaniu kontaktów ze specjalistycznymi ośrodkami wsparcia oraz wdrażaniu odpowiednich procedur rekrutacyjnych. Dodatkowo przeprowadzamy regularne i zakrojone na skalę całej organizacji kampanie mające na celu zwiększenie świadomości pracowników w odniesieniu do problemu niepełnosprawności, a także zapewniamy konkretną pomoc dla niepełnosprawnych pracowników (np. dofinansowanie aparatów słuchowych).

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X