Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies,
zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Aktualności

 

 

04 października 2016

KLIF WYPRZEDZIŁ RYNEK

W trosce o komfort i bezpieczeństwo klientów w Domu Mody Klif Warszawa zainstalowano i uruchomiono pierwszą w Polsce windę osobową spełniającą wymagania norm unijnych (EN81-20 i EN 81-50 zastępujących normy ES 81-1/2), które zaczną obowiązywać od początku stycznia 2017 r. Na ich mocy wprowadzono największe od 20 lat zmiany w zakresie przewozu osób i towarów, co jest bezpośrednim rezultatem 15 lat pracy ponad 400 ekspertów z zakresu bezpieczeństwa i technologii dźwigów.

Dzięki montażowi nowej windy zapewnimy naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości użytych materiałów. Jesteśmy prekursorem na rynku w kwestii dostosowania się do nowych przepisów. Udało nam się wyprzedzić rynek uruchamiając dźwig 5 miesięcy przed wejściem dyrektywy w życie. – komentuje Barbara Berta, Dyrektor Techniczny, BNP Paribas Real Estate Poland.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno pasażerom jak i obsłudze technicznej, więc tym bardziej cieszymy się, że spełnilismy normy unijne jako pierwsi w Polsce.  – mówi Izabela Stankiewicz-Łabaszewska, Dyrektor Domu Mody Klif Warszawa.

Producentem windy jest firma Schindler, czołowy sprzedawca nowych dźwigów, schodów i chodników ruchomych w Europie.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X