Aktualności i wydarzenia

 

 

25 czerwca 2019

M&A Capital Polska wprowadzi się do Park Avenue

M&A Capital Sarl Oddział w Polsce dołączył do grona najemców warszawskiego biurowca Park Avenue. Firma wprowadzi się do budynku jeszcze w tym kwartale. Transakcja została zrealizowana dzięki zaangażowaniu ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland.

M&A Capital Sarl Oddział w Polsce dołączył do grona najemców warszawskiego biurowca Park Avenue. Firma wprowadzi się do budynku jeszcze w tym kwartale. Transakcja została zrealizowana dzięki zaangażowaniu ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland.

Nowy najemca Park Avenue jest polskim oddziałem M&A Capital Sarl, firmy mającej siedzibę w Szwajcarii, zajmującej się doradztwem oraz wdrażaniem strategii inwestycyjnych na rynku nieruchomości oraz świadczeniem usługi Asset Management. W związku z intensywnym rozwojem na polskim rynku, M&A Capital Polska poszukiwał nowej lokalizacji dla swojej działalności – w prestiżowym miejscu, z powierzchnią biurową spełniającą najwyższe standardy. Wymogi te spełnił warszawski biurowiec Park Avenue.

Pozyskana lokalizacja odpowiada naszym potrzebom, a dzięki kompetencjom ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland sam proces jej znalezienia oraz realizacja transakcji najmu przebiegły szybko i sprawnie. Nowa siedziba to ważny element strategii rozwoju naszej marki – powiedziała Sylwia Pytko-Burska, Asset Manager z M&A Capital.

Firma wprowadzi się do Park Avenue jeszcze w II kwartale br. Główną zaletą obiektu jest jego usytuowanie w samym sercu Warszawy.

Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania naszego klienta. Park Avenue oferuje eleganckie powierzchnie biurowe w Śródmieściu, jest świetnie skomunikowany, co w połączeniu z doskonale rozwiniętą infrastrukturą czyni go idealnym miejscem do pracy oraz spotkań z klientami – twierdzi Małgorzata Małecka, Konsultant, Dział Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

Park Avenue składa się z dwóch brył: 7-kondygnacyjnego usytuowanego wzdłuż ul. Wspólnej oraz 15-kondygnacyjnego w części wewnętrznej terenu inwestycji, oferujących łącznie ponad 14 000 m. kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Miejsca parkingowe zlokalizowane są na trzech kondygnacjach podziemnych. Budynek mieści się w pobliżu Hotelu Marriott, Dworca Centralnego oraz Złotych Tarasów. W bliskiej odległości znajdują się liczne przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra Centrum.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X