Aktualności

 

 

31 lipca 2018

Neoteric rośnie w metrach

Najemca, wprowadził się przed rokiem do budynku C200 Office zajmując 300 mkw, dziś powiększa się o dodatkowe metry. Podobnie jak przed rokiem, w procesie transakcyjnym Neoteric reprezentowały Monika Wakulska i Małgorzata Małecka z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate.

Przejęcie dodatkowej powierzchni jest efektem dynamicznego rozwoju oraz ustrukturyzowanej strategii firmy. Od samego początku współpracy z Neoteric staraliśmy się zabezpieczyć kwestię dalszej ekspansji, tak by nie wpłynęła ona na ciągłość pracy. – mówi Małgorzata Małecka, konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Nowoczesny biurowiec klasy A to efekt zakończonej w 2016 roku gruntownej rewitalizacji budynku przez lata służącego Stoczni Północnej. C200 Office jest pierwszym elementem zawiązującej się przy ulicy Marynarki Polskiej pierzei biurowo-usługowej, która realizowana jest pod nazwą C-FRONT. Naturalnym atutem biurowca jest lokalizacja – w pobliżu gdańskiego Śródmieścia, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Przy wejściu do C200 Office znajduje się przystanek "Stocznia Północna" wykorzystywany przez 5 linii tramwajowych. Najemcy korzystać mogą z kantyny, playroom'u, całodobowego klubu fitness i przestrzeni konferencyjnej. W hali garażowej biurowca znajdują się miejsca parkingowe, a także rowerownia wraz z szatniami i prysznicami dla cyklistów oraz pomieszczenia magazynowe.

Neoteric nieustannie się rozwija, obecna lokalizacja odpowiada na nasze potrzeby, stąd powiększenie biura jest dla nas naturalnym krokiem. Dodatkowym atutem jest kameralny charakter budynków oraz przyjazna przestrzeń, które wpisują się w kulturę organizacyjną firmy. – mówi Mateusz Paprocki, Dyrektor Operacyjny w firmie Neoteric.

Neoteric od 2005 roku zajmuje się tworzeniem dedykowanych aplikacji i systemów IT dla biznesu. Od początku swojej działalności firma zbudowała kilkadziesiąt usług chmurowych, m.in. dla klientów branży IT, lotniczej i finansowej, a już w 2016 r. znalazła się na liście najszybciej rozwijających się firm technologicznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, przygotowywanej przez międzynarodową firmę doradczą Deloitte.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X