Occupier Solutions

Strategia w zakresie nieruchomości dostosowana do celów firmy

Bez względu na to, jakie cele biznesowe zostały określone przez naszych klientów i jakie są ich potrzeby związane z nieruchomościami, zespół BNP Paribas Real Estate Occupier Solutions (REOS) służy pomocą. Niezależnie od tego, czy celem klienta jest wypracowanie wartości z posiadanego portfela nieruchomości czy też znalezienie odpowiednich rozwiązań outsourcingowych dla wewnętrznego działu nieruchomości, oferujemy interdyscyplinarne wsparcie we wszystkich dziedzinach powiązanych z nieruchomościami.

Nasze rozwiązania

BNP Paribas Real Estate Occupier Solutions – partner w zakresie nieruchomości korporacyjnych na terenie całej Europy

REOS – jesteśmy dla naszych klientów myślącym jak oni zewnętrznym partnerem biznesowym, a nasz zespół pełnych pasji profesjonalistów traktuje ich organizacje jak własne. Jako jedyny na rynku dostawca profesjonalnych usług związanych z nieruchomościami będący równocześnie częścią międzynarodowej grupy bankowej znajdujemy się w tej wyjątkowej sytuacji, iż jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom nie tylko oczekiwane przez nich wiedzę i doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości, lecz także wewnętrzny dostęp do specjalistycznych kompetencji z zakresu bankowości oraz produktów i usług finansowych. Posiadamy ponad 100 lat doświadczenia, oferujemy pełen wachlarz produktów i usług związanych z rynkiem nieruchomości, możemy pochwalić się szerokimi możliwościami badawczymi, a przy tym jesteśmy obecni w 36 krajach, ze szczególnie mocną pozycją w Europie – to sprawia, iż jesteśmy jedynym graczem na rynku z tak wyjątkową i innowacyjną ofertą. W efekcie oznacza to, iż bez względu na to, jakie potrzeby mają nasi klienci, współpraca z nami to gwarancja wypracowania z ich portfela nieruchomości najwyższej możliwej wartości.

W pełni zintegrowane rozwiązania dla użytkowników

Opracowujemy na rzecz naszych klientów w pełni zintegrowane i kompleksowe rozwiązania. Od doradztwa strategicznego po zakończenie projektu, od działań administracyjnych po realizację najbardziej złożonych transakcji – pomagamy w wypracowaniu wartości z posiadanego portfela nieruchomości.

Włączenie naszych ekspertów w działalność organizacji klientów pozwala nam dogłębnie zrozumieć zasady ich funkcjonowania. A to stanowi dla nich gwarancję, że ich portfel nieruchomości znajduje się w bezpiecznych rękach i jest sprawnie i skutecznie zarządzany, pozwalając im skoncentrować się na realizacji strategicznych celów organizacji i prowadzeniu zasadniczej działalności.

Dzięki umiejętności niestandardowego myślenia oraz bogactwu wiedzy i doświadczenia jesteśmy w stanie wypracować na rzecz naszych klientów długofalową wizję w zakresie potrzeb pracowników, lokalizacji, strategii, przyszłych trendów rynkowych oraz aktywów organizacji, a w konsekwencji doprowadzić do optymalizacji ich portfela nieruchomości. Siłą napędową naszego zespołu jest innowacja, a naszą pasją stałe poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu zapewnienie naszym klientom pozycji o krok przed pozostałymi uczestnikami rynku, poprawę wyników organizacji oraz wypracowanie wartości dodanej.

Oferujemy wachlarz elastycznych rozwiązań oparty na sześciu filarach:

  • OPIEKA NAD KLIENTEM

Zapewniamy spójność wszystkich działań i skutecznie zarządzamy jakością oraz ryzykiem dzięki wyznaczeniu dedykowanej osoby kontaktowej i stosowaniu dopasowanych do indywidulanych potrzeb klientów metod pracy.

  • DORADZTWO STRATEGICZNE

Analizujemy portfele nieruchomości pod kątem panującej na rynku sytuacji, co pozwala nam na przygotowanie strategii w zakresie nieruchomości służącej wypracowaniu wartości dodanej dla naszych klientów.

  • ZARZĄDZANIE DANYMI

Dbamy o interesy klientów poprzez profesjonalne zarządzanie danymi.

  • OBSŁUGA TRANSAKCJI

Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa w zakresie transakcji na rzecz zarówno inwestorów, jak i najemców.

  • ZARZĄDZANIE ASPEKTAMI TECHNICZNYMI ORAZ OBIEKTAMI

Nadzorujemy oraz dążymy do optymalizacji usług z zakresu zarządzania aspektami technicznymi oraz obiektami przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi IT.

  • ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM PRACY I PROJEKTAMI

Gwarantujemy skuteczną realizację wszystkich elementów projektów klientów.

Twój Kontakt

Michael Richardson

Michael Richardson
Hub Director, CEE
+48 22 653 44 00

Kontakt


Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X