Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Aktualności

 

 

08 listopada 2016

OFFICE HUB WJEŻDŻA NA WEST STATION

Jeden z wiodących operatorów biur serwisowanych – firma Office Hub - wynajęła biuro o wielkości ponad 1100 m kw.  w pierwszym budynku  kompleksu West Station. W negocjacjach z firmą HB Reavis najemcy doradzał zespół ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland. Najemca zajmie powierzchnię na 12 piętrze budynku i rozpocznie działalność już w styczniu 2017 roku.

Michał Kuropieska, prezes zarządu w Office HUB komentuje -  Wybór West Station jako naszej kolejnej lokalizacji, podyktowany był kontynuowaniem przyjętej przez nas strategii otwierania centrów biznesowych w kluczowych węzłach komunikacyjnych miasta. Chcąc wykorzystać potencjał drzemiący w rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych dworca kolejowego i autobusowego, zdecydowaliśmy się rozszerzyć wachlarz oferowanych usług o sale konferencyjne dające możliwość organizowania szkoleń i spotkań biznesowych dla prawie 100 osób jednocześnie.

Adrian Bojczuk, Associate Director w dziale powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland dodaje -  Budynek pierwszej fazy kompleksu West Station daje Office HUB niezaprzeczalną przewagę w postaci dostępu do biura i centrum konferencyjnego bezpośrednio z poziomu dworca, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, czego na ten moment nie oferuje żaden inny operator biur serwisowanych w Warszawie.

West Station, to już czwarta lokalizacja Office HUB w stolicy. Pozostałe centra biznesowe znajdują się w wieżowcu Spektrum Tower, kameralnym biurowcu przy ul. Ryżowej 49, a także w Prosta Office Centre. Operator biur serwisowanych Office HUB to marka budowana przez polski kapitał, w oparciu o najlepsze rozwiązania i know-how zaczerpnięte od międzynarodowych liderów branży.

West Station to projekt realizowany wspólnie przez HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment. Kompleks docelowo składać się będzie z dwóch czternastokondygnacyjnych budynków biurowych powstających w dwóch etapach. Pierwszy został już oddany do użytku  w III kwartale 2016 r., natomiast drugi zostanie oddany rok później. 

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X