Aktualności

 

 

16 maja 2019

Vipol Plaza z elektrycznym car sharing

Od kwietnia na terenie kompleksu Vipol Plaza została uruchomiona kolejna stacja ładowania samochodów elektrycznych. Tym razem dedykowana jest pojazdom Car Sharing innogy go!

Od kwietnia na terenie kompleksu Vipol Plaza została uruchomiona kolejna stacja ładowania samochodów elektrycznych. Tym razem dedykowana jest pojazdom Car Sharing innogy go!

Nowa stacja ładowania innogy go! pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch elektrycznych aut operatora. Dodatkowo, przy kompleksie Vipol Plaza od 2 lat funkcjonuje stacja ładowania samochodów elektrycznych dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Car Sharing innogy go! oferuje możliwość wypożyczenia jednego z ponad 500 pojazdów elektrycznych. Flota składająca się z BMW i3 pozwoli najemcom i okolicznym mieszkańcom na szybkie i ekologiczne przemieszczanie się po Warszawie. Wszystkie pojazdy działające w systemie innogy go! mogą m.in. korzystać z buspasów.

- Kolejne udogodnienie w Vipol Plaza doskonale wpisuje się w obecne trendy tzw. ekonomii dzielenia. Wychodzi to naprzeciw potrzebie ochrony środowiska przez ograniczenie emisji, a przez to redukcji smogu w Warszawie. Dodatkowo, dzięki lokalizacji kompleksu Vipol Plaza w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków tramwajowych, pracownicy kompleksu mogą korzystać z bogatej oferty transportu zbiorowego  – komentuje Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Vipol Plaza zlokalizowany jest w dzielnicy Wola, przy ul. Młynarskiej. Biurowce znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie linii tramwajowej oraz w pobliżu budowanych stacji metra Młynów oraz Płocka, których otwarcie planowane jest w przyszłym roku.

BNP Paribas Real Estate Poland jest agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację wolnych powierzchni w kompleksie biurowym przy ul. Młynarskiej.

Vipol Plaza to nowoczesny kompleks biurowy, składający się z trzech budynków. Efektywny układ pięter zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni i umożliwia dostosowanie jej do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W chwili obecnej kompleks dysponuje wolnymi przestrzeniami o łącznej wielkości około 2 000 m kw.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X