Nasza oferta

 

 

Czym się zajmujemy

Sześć dopełniających się wzajemnie linii biznesowych obejmujących cały cykl życia nieruchomości – unikalny model biznesowy

Działalność BNP Paribas Real Estate oparta jest na sześciu liniach biznesowych obejmujących cały cykl życia nieruchomości: Inwestycje Budowlane, Transakcje, Doradztwo, Wyceny, Zarządzanie Nieruchomościami oraz Zarządzanie Inwestycjami.

Na terenie Europy Środkowo-Wschodniej BNP Paribas Real Estate świadczy usługi w zakresie: Rynki Kapitałowe, Zarządzanie Nieruchomościami, Wynajem Powierzchni Komercyjnych, Wyceny i Transakcje. Wszystkie serwisy wspierane są przez Dział Analiz Rynkowych i Doradztwa, który dostarcza informacji  ułatwiając klientom BNP Paribas Real Estate podejmowanie najlepszych długoterminowych decyzji biznesowych.

Nasze kompleksowe usługi obejmują wszystkie rodzaje nieruchomości, włączając w to powierzchnie biurowe, powierzchnie handlowe, powierzchnie magazynowe i przemysłowe.

Decyzja o współpracy z BNP Paribas Real Estate oznacza możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia jednego dostawcy usług doradztwa w zakresie całego cyklu inwestycyjnego.

Bez względu na charakter potrzeb związanych z nieruchomościami oferujemy naszym klientom naszą wiedzę i doświadczenie: począwszy od etapu planowania oraz realizacji projektu budowlanego, poprzez zagospodarowanie powierzchni i zarządzanie nią, a skończywszy na tworzeniu i podnoszeniu wartości.

Aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach, należy kliknąć na jedną z poniższych ilustracji.

2017 corporate movie and brochure

Kompleksowy wachlarz usług z zakresu rynku nieruchomości ukierunkowanych na tworzenie wartości na rzecz klientów


Oferowany przez nas kompleksowy zakres usług ukierunkowany jest na wspieranie klientów w ich dążeniu do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej – co jest możliwe dzięki wysokiej wydajności działań, jakości świadczonych usług i tworzonej wartości dodanej. W zależności od konkretnych potrzeb klienta istnieje możliwość skorzystania z całości oferowanych przez nas usług lub wyboru określonej linii biznesowej.

Skupiamy się na potrzebach klientów – pracujemy na rzecz klientów

BNP Paribas Real Estate świadczy usługi obejmujące cały cykl życia nieruchomości. Inwestorzy instytucjonalni, najemcy/wynajmujący, deweloperzy, sektor publiczny oraz inwestorzy prywatni stawiają czoła różnym wyzwaniom – my oferujemy dopasowane do ich indywidualnych potrzeb usługi oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Międzynarodowa strategia i lokalne rozwiązania – obecność w 32 krajach

Pomimo faktu, iż strategie w zakresie nieruchomości coraz częściej przybierają globalny charakter, poszczególne rozwiązania dostosowane są do wymogów lokalnych. W odpowiedzi na postępujące umiędzynarodowienie rynku BNP Paribas Real Estate zapewnia swoją obecność w 32 krajach (własne biura oraz biura partnerskie), gdzie świadczymy nasze usługi z zakresu przygotowywania lokalnych rozwiązań dla globalnych potrzeb z ponad 180 biur na całym świecie.

#BEYONDBUILDINGS

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X