Aktualności i wydarzenia

 

 

07 marca 2019

Święto Kobiet w nieruchomościach zarządzanych przez BNP PRE

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet BNP Paribas Real Estate Poland wraz z Właścicielami budynków przygotowało coś specjalnie dla Pań, które w nich pracują. W tym wyjątkowym dniu Panie otrzymają symboliczny, wiosenny upominek.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet BNP Paribas Real Estate Poland wraz z Właścicielami budynków przygotowało coś specjalnie dla Pań, które w nich pracują. W tym wyjątkowym dniu Panie otrzymają symboliczny, wiosenny upominek.

W tym roku po raz kolejny do obchodów przypadającego na 8 marca Dnia Kobiet przyłącza się BNP Paribas Real Estate Poland. W najbliższy piątek w wybranych, zarządzanych przez firmę budynkach biurowych Panie zostaną obdarowane kwiatami.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby osoby przebywające w zarządzanych przez nas nieruchomościach czuły się dobrze, co wpływa na poprawę jakości i efektywności ich pracy. Praca w biurowcu to nie tylko dobrze wyposażona powierzchnia danej firmy, to także jakość obsługi w całym budynku jak również atmosfera. Dbamy o to by przy okazji różnych świąt czy wydarzeń razem świętować z naszymi Najemcami i ich pracownikami. W nadchodzący Dzień Kobiet obdarujemy Panie kwiatami. Chcemy by ten dzień obfitował w dobry humor, pozytywną energię i by pomału poczuć zbliżającą się wiosenną atmosferę. – powiedziała Joanna Żurawik, Property Manager, BNP Paribas Real Estate Poland.

Celebrowanie Dnia Kobiet to nie jedyna akcja przygotowana w ostatnim czasie przez BNP Paribas Real Estate Poland. W Tłusty Czwartek na recepcji nieruchomości zarządzanych przez firmę czekała na pracowników słodka niespodzianka  – smaczne pączki. Podejmowane inicjatywy wpisują się w realizowaną przez BNP Paribas Real Estate Poland strategię propagowania idei community management. Usługa ta jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. Firma od wielu lat organizuje przeróżne aktywności i dedykowane eventy dla zarządzanych nieruchomości oraz systematycznie poszerza wachlarz usług dodatkowych. Wszystko po to, by zapewnić jak największą wygodę pracy, możliwość poznania innych pracowników oraz zbudowania pozytywnej relacji z miejscem zatrudnienia.

Akcja obejmie wybrane budynki z portfela zarządzanego przez BNP Paribas Real Estate w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X