Wykorzystujemy pełen potencjał analizy danych

Nasza praca polega na zrozumieniu, mądrości obserwacji, wsłuchiwania się w potrzeby i dostrzegania różnych możliwości odpowiadania na nie. Świat nieruchomości komercyjnych potrzebuje dziś otwartości na nowe wyzwania, doświadczenia i na różnorodność. Zrozumienie i otwartość, to fundamentalne podejście w naszej codziennej pracy. Dzięki niemu, udaje nam się poszerzać horyzonty przed naszymi klientami i partnerami i otwierać ich biznes na nowe perspektywy.

całościowa analiza konkretnej nieruchomości

analiza planistyczna nieruchomości i otoczenia

przegląd i analiza konkurencji

ocena możliwych scenariuszy

alerty badawcze odnoszące się do konkretnych tematów

analizy i raporty dotyczące rynków regionalnych oraz lokalnych

Skontaktuj się z nami

Kontakt do naszych pracowników

Twój kontakt
Małgorzata Fibakiewicz
Head of Business Intelligence Hub & Consultancy
+48 608650045
Contact me
Head of Business Intelligence Hub & Consultancy
Wypełnij poniższy formularz, postaramy się jak najszybciej skontaktować z Tobą.
Jesteś : *
Zaznacz to pole, jeśli chcesz, abyśmy kontaktowali się z Tobą w sprawie usług, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.

* Wymagane pola. Jeśli nie wypełnisz tych pól, nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje prośby.

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions. Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest BNP Paribas Real Estate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-844, ul. Grzybowska 78. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres ochrona.danych@realestate.bnpapribas Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu. W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego. Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.