Sześć projektów zrealizowanych przez firmę doradczą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych zostało wyróżnionych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Inicjatywy znalazły się w najnowszej odsłonie raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, którą 17 kwietnia po raz 21 zaprezentował FOB.

Tegoroczna edycja Raportu Dobrych Praktyk zwróciła uwagę ekspertów na różnorodne inicjatywy podejmowane w 2022 roku przez BNP Paribas Real Estate Poland oraz jej pracowników. Firmowe dobre praktyki koncentrowały się przede wszystkim na kwestiach: zdrowia, podnoszenia jakości życia i pracy, a także na środowisku i promocji zaangażowania zespołu w różnego typu działania pomocowe.

Na liście wyróżnionych projektów BNP Paribas Real Estate Poland znalazły się:

1. Cykl webinarów dla pracowników „Zdrowie psychiczne w obliczu kryzysów społecznych”;
2. Prozdrowotna jesień „Różowy Październik” i „Movember”;
3. Program wellbeingowy w BNP Paribas Real Estate „#WellBe”;
4. Kampania edukacyjna mówiąca o podejściu Zero Waste;
5. Akcja „Dwie godziny dla Rodziny”
6. Angażowanie pracowników w działania charytatywno-filantropijne firmy.

Etyczne działanie, zgodne z duchem ESG jest bardzo ważne na każdym poziomie działalności naszej firmy. Bardzo nas cieszy, że aż sześć projektów, które zrealizowaliśmy przy zaangażowaniu zespołu, trafiło do najnowszej edycji raportu FOB. Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy tak ochoczo włączają się w działania prospołeczne – mówi Erik Drukker, CEO BNP Paribas Real Estate Poland.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu to organizacja ekspercka, będąca inicjatorem i partnerem przedsięwzięć kluczowych dla polskiego CSR, działająca na rzecz zrównoważonego rozwoju. Coroczny raport wydawany przez FOB jest najbardziej znaczącą publikacją pokazującą najciekawsze inicjatywy i projekty z zakresu CSR oraz zrównoważonego rozwoju wśród firm działających w Polsce. W raporcie znalazło się ponad 1705 działań zgłoszonych przez 272 firmy.