Wykorzystujemy pełen potencjał analizy danych

Żeby wiedzieć więcej o świecie nieruchomości i żeby podejmować mądrzejsze decyzje, potrzebna jest dokładna, kompleksowa analiza i badanie rynku nieruchomści. Dział doradczy Business and Conslutancy HUB pracuje nad raportami, rekomendacjami oraz strategiami, które przybliżają klientów i partnerów BNP Paribas Real Estate do osiągania założonych celów. Analiza rynku nieruchomości jest dla nas ciągłym procesem, bo dotyczy rzeczywistości, która się dynamicznie zmienia i każdego dnia dzieje się na naszych oczach.

Dzięki umiejętności wnikliwej obserwacji rynku i rozczytywania trendów – na kórych opiera się nasza analiza rynku nieruchomości – jesteśmy w stanie wypracować dobry balans między strategiami firm i zmianami, które czekają nas na rynku nieruchomości komercyjnych. Zachowanie konkurencyjności i dalszy mądry rozwój nie będą możliwe bez przemyślenia na nowo dotychczasowych sposobów planowania, inwestowania, budowania i zarządzania nieruchomościami. Jak również głębszego zrozumienia potrzeb ich użytwników oraz inwestorów. W poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań, w poprawianiu wydajności i w budowaniu wartości pomaga nasza analiza rynku nieruchomości.

całościowa analiza konkretnej nieruchomości

analiza planistyczna nieruchomości i otoczenia

przegląd i analiza konkurencji

ocena możliwych scenariuszy

alerty badawcze odnoszące się do konkretnych tematów

analizy i raporty dotyczące rynków regionalnych oraz lokalnych

Skontaktuj się z nami

Kontakt do naszych pracowników

Twój kontakt
Justyna Magrzyk-Flemming
Head of Business Services
Contact me
Head of Business Services
Jesteś : *
Zaznacz to pole, jeśli chcesz, abyśmy kontaktowali się z Tobą w sprawie usług, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest BNP Paribas Real Estate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-844, ul. Grzybowska 78. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres ochrona.danych@realestate.bnpapribas Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu. W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego. Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. https://data-privacy.realestate.bnpparibas/