Nasze usługi

Kim jesteś?

Robimy wszystko, żeby nasza praca była czymś więcej niż doradztwem. Zależy nam, żeby projekty biznesowe, którymi się opiekujemy, zyskiwały znaczenie. Żeby głęboko przemyślane koncepcje przesuwały punkt ciężkości z czysto biznesowych celów, na nowy model funkcjonowania w świecie nieruchomości. Służący z jednej strony firmom i różnym instytucjom, a z drugiej ludzkim potrzebom, środowisku, dobrym miastom i wartościom fundamentalnym dla naszych czasów. To nasze zobowiązanie, za którym stoją mądre pomysły, dające w niepewnych czasach ponadczasową pewność.

erik crop
Erik Drukker
Chief Executive Officer
Aktualności
office
Biura

Rekordowy wolumen wynajmu i nowych powierzchni

Trzeci kwartał na regionalnym rynku biurowym był rekordowy pod względem wolumenu wynajętej powierzchni w 2023 roku. Całkowity wolumen transakcji najmu w trzecim kwartale stanowi wzrost o ponad 85 p.p. względem analogicznego kwartału w roku ubiegłym.

Czytaj więcej

Najnowsze raporty

Industrial
powierzchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q3 2023

Pomimo wzrostu czynszów na przestrzeni ostatnich miesięcy, polski rynek powierzchni przemysłowo-logistycznych wciąż pozostaje atrakcyjnym miejscem dla najemców oraz inwestorów. 

People
Inwestycje

At a Glance Investment Q3 2023

Pomimo wzrostu stóp kapitalizacji i globalnych niepewności, inwestorzy podpisali umowy na kwotę ponad 741 milionów euro – to ponad czterokrotnie więcej niż w poprzednim kwartale 2023.

office
Biura

At a Glance Office Regional Q3 2023

Trzeci kwartał na regionalnym rynku biurowym był rekordowy pod względem wolumenu wynajętej powierzchni w 2023 roku. Całkowity wolumen transakcji najmu w trzecim kwartale stanowi wzrost o ponad 85 p.p. względem analogicznego kwartału w roku ubiegłym.

waw
Biura

At a Glance Office Warsaw Q3 2023

Jak wynika z raportu, warszawski rynek nieruchomości zamknął trzeci kwartał z łącznymi zasobami powierzchni biurowej na poziomie 6,2 mln m kw. Do użytku dostarczono jedynie 1 900 m kw. powierzchni w ramach projektu S-Bridge Office II.

Retail
Handel

At a Glance Retail Q3 2023

Wzrost obrotów i liczby klientów pokazuje, że Polacy na stałe wrócili do centrów handlowych. Jednocześnie obserwujemy rozwój parków handlowych, centrów typu convenience oraz obiektów wielofunkcyjnych wpisujących się w koncepcję 15-minutowego miasta.

Industrial
powierzchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q2 2023

Łączne zasoby powierzchni magazynowych, przemysłowych i logistycznych, przekraczające na koniec czerwca 30,6 mln m kw., pozwoliły dołączyć polskiemu rynkowi do top 3 w Unii Europejskiej.

AAG Office Regional Q2 2023
Biura

At a Glance Office Regional Q2 2023

Aktywność najemców w biurowych regionach od kwietnia do czerwca była stabilna, a deweloperzy pozostawali ostrożni przy rozpoczynaniu inwestycji.

AAG Investment Q2 2023 News
rynki kapitałowe

At A Glance Investment Q2 2023

W drugim kwartale poziom inwestycji był mocno uzależniony od presji wywieranej przez rosnące w Europie stopy procentowe oraz wzrost rentowności obligacji skarbowych.

office
Biura

At a Glance Office Warsaw Q2 2023

Pomimo startu większego ruchu na budowach i startu nowych projektów nadal można zaobserwować ostrożność deweloperów w rozpoczynaniu kolejnych inwestycji.