Nasze usługi

Kim jesteś?

Robimy wszystko, żeby nasza praca była czymś więcej niż doradztwem. Zależy nam, żeby projekty biznesowe, którymi się opiekujemy, zyskiwały znaczenie. Żeby głęboko przemyślane koncepcje przesuwały punkt ciężkości z czysto biznesowych celów, na nowy model funkcjonowania w świecie nieruchomości. Służący z jednej strony firmom i różnym instytucjom, a z drugiej ludzkim potrzebom, środowisku, dobrym miastom i wartościom fundamentalnym dla naszych czasów. To nasze zobowiązanie, za którym stoją mądre pomysły, dające w niepewnych czasach ponadczasową pewność.

erik crop
Erik Drukker
Chief Executive Officer
Investing in Poland
Inwestycje

Investing in Poland 2022

We started writing this report with good prospects for the coming future, based upon the data from 2021, when the markets finally started to wake up after two years of pandemic.

Pobieranie
Aktualności
MLP Poznań West Logistics Park
Powierzchnie przemysłowe

NOWOCZESNE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE W POZNANIU DLA MEGAGROUP/BEVO

MegaGroup Trade Holding BV, holding europejskich spółek zajmujących się techniką wodną – do którego należy Bevo w Polsce – podpisała umowę najmu z Grupą MLP na wynajem 23 000 m² powierzchni magazynowej i biurowej w MLP Poznań West Logistics Park. 

Czytaj więcej
Industrial
Powierzchnie przemysłowe

RYNEK MAGAZYNOWY W POSZUKIWANIU NOWEJ RÓWNOWAGI

W drugim kwartale nad Wisłą pozostawało w budowie około 4,3 mln m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej i przemysłowej. Zgodnie z zapowiedziami deweloperów, jedna trzecia powinna wzbogacić rynek do końca 2022 roku.

Czytaj więcej

Najnowsze raporty

Industrial
powierchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q2 2022

W drugim kwartale rynek powierzchni magazynowych, logistycznych  i przemysłowych w Polsce urósł o około 1,15 mln mkw. W budowie pozostawało 4,3 mln  mkw., z czego jedna trzecia pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. 

kraków
Biura

At a Glance Regional Offices Q2 2022

W drugim kwartale regionalny rynek biurowy powiększył się o 68,3 tys. m kw., a najwięcej biur oddano do użytku w stolicy Małopolski. Kwartalny wolumen transakcji wyniósł blisko 190 tys. m kw. i był o prawie jedną czwartą większy niż w okresie od stycznia do końca marca 2022r. 

ivnestment
Inwestycje

At a Glance Investment Q2 2022

Wysoka aktywność inwestycyjna w drugim kwartale przełożyła się na wartość transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych sięgającą ponad 1,2 mld Euro.

handel
Handel

At a Glance Retail Q2 2022

Ponad 100 tys. m kw. nowej powierzchni handlowej pojawiło się na rynku między początkiem kwietnia i końcem czerwca. Więcej niż 50% stanowiły mniejsze formaty handlowe. Drugi kwartał, obok parków handlowych, należał także do centrów typu convenience. 

Warsaw
Biura

At a Glance Warsaw Office Q2 2022

Rosnący po raz kolejny popyt, korekta w dół wskaźnika pustostanów, wzrost udziału przedłużeń umów w strukturze podpisywanych kontraktów i ograniczona podaż; te czynniki w głównej mierze kształtowały obraz warszawskich biur w drugim kwartale roku.

indu
powierchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q1 2022

W pierwszym kwartale 2022 roku łączne zasoby powierzchni magazynowej, produkcyjnej oraz logistycznej – z uwzględnieniem biur będących częścią obiektów – przekroczyły 25 mln m kw.

investment
Inwestycje

At a Glance Investment Q1 2022

Po dwóch latach pandemii, galopująca inflacja oraz wybuch wojny w Ukrainie dociążyły praktycznie każdą gałąź gospodarki, nie omijając również rynku inwestycyjnego w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Katowice
Biura

At a Glance Regional Offices Q1 2022

Istniejące zasoby powierzchni biurowej w kluczowych miastach regionalnych na koniec pierwszego kwartału zbliżyły się do poziomu 6,3 mln m kw. W analizowanym okresie rynki urosły o blisko 244 tys. m kw.

retail
Handel

At a Glance Retail Q1 2022

Między pandemią, wojną, rosnącymi cenami i coraz częściej pojawiającymi się przestrogami przed recesją – w takich warunkach przyszło funkcjonować rynkowi nieruchomości handlowych w pierwszym kwartale 2022 roku.