Nasze usługi

Kim jesteś?

Robimy wszystko, żeby nasza praca była czymś więcej niż doradztwem. Zależy nam, żeby projekty biznesowe, którymi się opiekujemy, zyskiwały znaczenie. Żeby głęboko przemyślane koncepcje przesuwały punkt ciężkości z czysto biznesowych celów, na nowy model funkcjonowania w świecie nieruchomości. Służący z jednej strony firmom i różnym instytucjom, a z drugiej ludzkim potrzebom, środowisku, dobrym miastom i wartościom fundamentalnym dla naszych czasów. To nasze zobowiązanie, za którym stoją mądre pomysły, dające w niepewnych czasach ponadczasową pewność.

erik crop
Erik Drukker
Chief Executive Officer
Aktualności
AAG Office Regional Q2 2023
Biura

Ostrożni deweloperzy, ostrożni najemcy

Aktywność najemców w biurowych regionach od kwietnia do czerwca była stabilna, a deweloperzy pozostawali ostrożni przy rozpoczynaniu inwestycji. W obliczu wysokich kosztów eksploatacji, coraz większy nacisk kładzie się na usprawnienia i optymalizację powierzchni biurowej.

Czytaj więcej

Najnowsze raporty

Industrial
powierchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q2 2023

Łączne zasoby powierzchni magazynowych, przemysłowych i logistycznych, przekraczające na koniec czerwca 30,6 mln m kw., pozwoliły dołączyć polskiemu rynkowi do top 3 w Unii Europejskiej.

AAG Office Regional Q2 2023
Biura

At a Glance Office Regional Q2 2023

Aktywność najemców w biurowych regionach od kwietnia do czerwca była stabilna, a deweloperzy pozostawali ostrożni przy rozpoczynaniu inwestycji.

AAG Investment Q2 2023 News
rynki kapitałowe

At A Glance Investment Q2 2023

W drugim kwartale poziom inwestycji był mocno uzależniony od presji wywieranej przez rosnące w Europie stopy procentowe oraz wzrost rentowności obligacji skarbowych.

office
Biura

At a Glance Office Warsaw Q2 2023

Pomimo startu większego ruchu na budowach i startu nowych projektów nadal można zaobserwować ostrożność deweloperów w rozpoczynaniu kolejnych inwestycji.

retail
Handel

At a Glance Retail Q2 2023

Krajowy rynek nieruchomości handlowych zamknął pierwszą połowę roku zasobami wynoszącymi 15,9 mln mkw. powierzchni. Nowa podaż w minionym kwartale osiągnęła poziom 66 tys. mkw. powierzchni, a od stycznia do końca czerwca w sumie przybyło 150 tys mkw.

Lighthouse report
Inwestycje

Lighthouse H2 2023 | European Property Market Outlook

W siódmej edycji raportu pt. „The Lighthouse H2 2023 – European Property Market Outlook”, BNP Paribas REIM przedstawia perspektywy dla europejskiego rynku nieruchomości w oparciu o wewnętrzne prognozy, analizy i wiedzę ekspercką lokalnych zespołów.

industrial
powierchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q1 2023

Pod koniec I kwartału, ponad 2,1 miliona metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej i przemysłowej znajdowało się w trakcie budowy. To oznacza spadek o około 1,25 miliona m kw. w porównaniu do IV kwartału 2022 roku.

REGIONAL OFFICE
Biura

At a Glance Office Regional Q1 2023

Rekordowa inflacja podnosi czynsze za biura na rynkach regionalnych, wpływając negatywnie na najemców. W I kw. wzrósł wskaźnik pustostanów o 0,6 p.p., a luka podażowa zbliża się nieuchronnie.

retail
Handel

At a Glance Retail Q1 2023

Właściciele obiektów handlowych coraz częściej dostrzegają i mówią o korzyściach wynikających z wdrażania "zielonych" rozwiązań opartych na zrównoważonym rozwoju i strategiach ESG.