Nasze usługi

Kim jesteś?

Robimy wszystko, żeby nasza praca była czymś więcej niż doradztwem. Zależy nam, żeby projekty biznesowe, którymi się opiekujemy, zyskiwały znaczenie. Żeby głęboko przemyślane koncepcje przesuwały punkt ciężkości z czysto biznesowych celów, na nowy model funkcjonowania w świecie nieruchomości. Służący z jednej strony firmom i różnym instytucjom, a z drugiej ludzkim potrzebom, środowisku, dobrym miastom i wartościom fundamentalnym dla naszych czasów. To nasze zobowiązanie, za którym stoją mądre pomysły, dające w niepewnych czasach ponadczasową pewność.

erik crop
Erik Drukker
Chief Executive Officer
warsaw
inne

Commercial Real Estate through time of changes

Pod wpływem wielu zmian w ciągu ostatnich kilku lat, sektor nieruchomości musiał obrać nową drogę, opracować nowatorskie rozwiązania i stworzyć nowe koncepcje, aby pozostać atrakcyjnym dla wszystkich uczestników rynku.

Przeczytaj raport
Aktualności
BNP
Inne

Zmiany w BNP Paribas Real Estate

Od początku grudnia Małgorzata Fibakiewicz pokieruje działem powierzchni biurowych, a Justyna Magrzyk-Flemming obejmie stanowisko Head of Business Services.

Czytaj więcej

Najnowsze raporty

retail
Handel

At a Glance Retail Q4 2022

Końcówka roku dla nieruchomości handlowych w Polsce stała pod znakiem wzrostu inflacji i idących za nim różnych konsekwencji, wzrostów cen energii oraz skutków wojny w Ukrainie.

INDU
powierchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q3 2022

Mimo niepewności związanych z hamującą gospodarką i sytuacją geopolityczną, a także skutkami pandemii, w trzecim kwartale zasoby krajowych powierzchni logistycznych, magazynowych i przemysłowych powiększyły się o 1,16 mln m kw.

Krk
Biura

At a Glance Regional Office Market Q3 2022

Łączne zasoby istniejącej, nowoczesnej powierzchni biurowej na ośmiu kluczowych rynkach regionalnych na koniec trzeciego kwartału wyniosły prawie 6,4 mln m kw. Bez zaskoczeń obyło się na podium największych – po Warszawie – biurowych destynacji.

Investment
Inwestycje

At a Glance Investment Q3 2022

W sumie w trzecim kwartale inwestorzy na nieruchomości komercyjne nad Wisłą wydali nieco ponad 1,4 mld Euro. Najwięcej na projekty logistyczne, magazynowe oraz przemysłowe. Sporą aktywność pokazali gracze ze Stanów Zjednoczonych.

retail
Handel

At a Glance Retail Q3 2022

Na koniec września łączne zasoby powierzchni handlowej w Polsce zbliżyły się do 15,5 mln m kw., z czego nowa kwartalna podaż osiągnęła poziom 70 tys. m kw. Podobnie jak w poprzednich kwartałach, bardzo dobrym wynikiem mogą się pochwalić parki handlowe.

waw
Biura

At a Glance Warsaw Office Market Q3 2022

Na koniec trzeciego kwartału łączne zasoby powierzchni biurowej w Warszawie wynosiły 6,34 mln m kw., a nowa podaż 99,1 tys. m kw. Najwięcej zyskało biurowe centrum, w którym do użytku oddano najwyższy budynek w Unii Europejskiej, Varso Tower.

people
inne

Raport Poland Magnified

Na rynku nieruchomości potrzeba dyskusji o tym, gdzie i jak szukać odpowiedzi na pytania dotyczące problemów gospodarczych, społecznych czy środowiskowych.

Industrial
powierchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q2 2022

W drugim kwartale rynek powierzchni magazynowych, logistycznych  i przemysłowych w Polsce urósł o około 1,15 mln mkw. W budowie pozostawało 4,3 mln  mkw., z czego jedna trzecia pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. 

kraków
Biura

At a Glance Regional Offices Q2 2022

W drugim kwartale regionalny rynek biurowy powiększył się o 68,3 tys. m kw., a najwięcej biur oddano do użytku w stolicy Małopolski. Kwartalny wolumen transakcji wyniósł blisko 190 tys. m kw. i był o prawie jedną czwartą większy niż w okresie od stycznia do końca marca 2022r.