Myślimy o Twoim biurze

Każdego dnia staramy się odpowiadać na pytanie, co dziś znaczy miejsce pracy? Jak tworzyć przestrzenie, które mogą być równie funkcjonalne, co atrakcyjne i integrujące. Więcej niż tylko biura, bo będące miejscami do pracy i współpracy, spotkań, rozmów, kreatywnych dyskusji, ale też inspiracji czy odpoczynku.

Żeby zaspakajać ambicje naszych klientów i biznesowych partnerów, najemców, wynajmujących oraz inwestorów, badamy megatrendy, przyglądamy się różnym kontekstom strategicznym i bardzo często wnikamy w hiper-lokalne uwarunkowania miast i rynków regionalnych. Takie podejście pozwala nam pomagać w podejmowaniu lepszych decyzji w zakresie opracowania kompleksowej strategii w odniesieniu do powierzchni biurowej  patrząc na indywidulane bieżące oraz przyszłe potrzeby organizacji. W ramach opracowania i implementacji kompleksowej strategii proponujemy:

 

 

Negocjacje warunków komercyjnych najmu

organizacje procesu poszukiwania nowego biura lub renegocjacji obecnej umowy

badania oraz rozwiązania z zakresu środowiska pracy

analizę kosztów eksploatacji

wsparcie z zakresów technicznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb najemcy

Skontaktuj się z nami

Kontakt to naszych pracowników

Office Agency Team
Małgorzata Fibakiewicz
Head of Office Agency
+48 608650045
Contact me
Kontakt

Kontakt

Jesteś : *
Zaznacz to pole, jeśli chcesz, abyśmy kontaktowali się z Tobą w sprawie usług, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest BNP Paribas Real Estate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-844, ul. Grzybowska 78. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres ochrona.danych@realestate.bnpapribas Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu. W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego. Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. https://data-privacy.realestate.bnpparibas/