PORTFOLIO AKTYWÓW/ DORADZTWO BIZNESOWE

Będąc częścią większej i renomowanej organizacji jaką jest agencja nieruchomości BNP Paribas Real Estate, nasz zespół może czerpać z unikalnych doświadczeń i dodatkowej wiedzy. Po to, żeby zapewnić holistyczne spojrzenie na rezultaty, jakie mogą wypracowywać twoje aktywa i dostrzegać okazje polepszenia ich wyników, czy to przez ulepszenie ich jakości, zmianę miejsca na rynku lub zmianę ich wykorzystania.

Przeprowadzimy całościowy przegląd portfolio twoich nieruchomości i doradzimy w jaki sposób możesz podnieść ich wartość i uwolnić potencjał, konsultując opcje przebudowy czy sprzedaży.

 • Zarządzanie rozwojem
 • Doradztwo dotyczące best-use i rozwoju
 • Wsparcie zarządzania zasobami technicznymi
 • Doradztwo w sprawie strategicznego portfolio
 • Strategia dotycząca dodatkowych aktyw

USŁUGI PROGRAMISTYCZNE

Zmieniające się trendy w krajobrazie miejskim, miejsce pracy, wykorzystanie e-commerce i bezpieczeństwa w budynkach mają wpływ na rozwój nieruchomości od biur, po handel aż do logistyki.

Z naszą ekspercką znajomością trendów rynkowych, designu, pozyskiwania strategicznego, zarządzania projektami, kosztów i programów, przeprowadzimy cię przez proces rozwoju prowadzący do nieprzeciętnych i zrównoważonych wyników twojej inwestycji.

 • Zarządzanie programem
 • Zarządzanie projektem
 • Zarządzanie kosztami projektu/ Inżynieria wartości
 • Doradztwo nabywania

DORADZTWO TRANSAKCYJNE

Bez różnicy czy bank finansuje lub refinansuje inwestycje czy nieruchomości są na celowniku takich bądź innych funduszy, nasz zespół posiada obszerne doświadczenie w szerokim zakresie aktywów w dostarczaniu należnej technicznej pracowitości i monitorowaniu projektu. Wiemy, jak zapewnić wysokiej klasy raporty doradztwa technicznego oraz doradzać klientom w kwestiach ryzyka i komercyjnych okazji, zapewniając jednocześnie zrównoważone wyniki i maksymalizację zysków z inwestycji.

 • Techniczna i należyta staranność
 • Monitorowanie banku/inwestycji
 • Ankiety dotyczące stanu technicznego
 • Doradztwo techniczne

USŁUGI DLA WYNAJMUJĄCYCH I LOKATORÓW

Środowisko pracy zmienia się bardzo szybko. Widzimy nowe wyzwania, którym trzeba z miejsca podołać. Wraz z podejściem zintegrowanego zespołu w strategii projektowania miejsca pracy, a także przez unikalne zarządzania całym projektem i procesem, nasz zespół zapewnia zrównoważoną strategię miejsca pracy. Taką, która skutkuje elastyczną przestrzenią biurową poprawiając wyniki organizacji.

Usługi projektowe
 • Plan pomieszczeń i projektowanie wyposażenia
 • Koncepcja projektu/ Doradztwo kreatywne
 • Zmiana pozycjonowania projektu
 • Doradztwo zaopatrzeniowe

Skontaktuj się z nami

Kontakt do naszych pracowników

kontakty
Piotr Rusinek
Head of Project & Development Consultancy
+48 608 342 584
Contact me
Head od Project & Development Consultancy
Jesteś : *
Zaznacz to pole, jeśli chcesz, abyśmy kontaktowali się z Tobą w sprawie usług, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest BNP Paribas Real Estate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-844, ul. Grzybowska 78. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres ochrona.danych@realestate.bnpapribas Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu. W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego. Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. https://data-privacy.realestate.bnpparibas/