Najnowsze raporty

investment
Inwestycje

At a Glance Investment Q1 2022

Po dwóch latach pandemii, galopująca inflacja oraz wybuch wojny w Ukrainie dociążyły praktycznie każdą gałąź gospodarki, nie omijając również rynku inwestycyjnego w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Katowice
Biura

At a Glance Regional Offices Q1 2022

Istniejące zasoby powierzchni biurowej w kluczowych miastach regionalnych na koniec pierwszego kwartału zbliżyły się do poziomu 6,3 mln m kw. W analizowanym okresie rynki urosły o blisko 244 tys. m kw.

retail
Handel

At a Glance Retail Q1 2022

Między pandemią, wojną, rosnącymi cenami i coraz częściej pojawiającymi się przestrogami przed recesją – w takich warunkach przyszło funkcjonować rynkowi nieruchomości handlowych w pierwszym kwartale 2022 roku.

Warsaw
Biura

At a Glance Warsaw Office Q1 2022

Łączne biurowe zasoby Warszawy na koniec pierwszego kwartału zbliżyły się do poziomu 6,24 mln m kw., z czego ponad 93 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni zostało oddanej do użytku między styczniem a marcem 2022 roku.

Investing in Poland
Inwestycje

Investing in Poland 2022

We started writing this report with good prospects for the coming future, based upon the data from 2021, when the markets finally started to wake up after two years of pandemic.

industria;
powierchnie przemysłowe

At a Glance Industrial Q4 2021

Sektor powierzchni magazynowo - logistycznych w Polsce utrzymał w 2021 roku wysokie tempo rozwoju. Efektem były m.in. rekordowe ilości nowej powierzchni dostarczonej na rynek, rekordowa liczba metrów kwadratowych w budowie, a także rekordowy popyt.

warsaw
Biura

At a Glance Warsaw Office Q4 2021

Na rynku, który zamknął rok z blisko 325 tys. m kw. nowej powierzchni, na którym rosną pustostany, a w strukturze popytu umacniają się odnowienia umów, najważniejszym słowem dla wszystkich uczestników rynku okazała się "elastyczność". 

retail
Handel

At a Glance Retail Q4 2021

W minionych dwunastu miesiącach nieruchomości handlowe starały się nadrabiać straty z pierwszego roku pandemii.

AAG Regional Office Q4 2021
Biura

At a Glance Regional Office Q4 2021

Około 715 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej pozostawało w budowie na koniec minionego roku na ośmiu największych rynkach w kraju