Pomagamy wyceniać Twoje nieruchomości

Zależy nam, żeby wyceny nieruchomości przygotowywane przez nas zespół celnie trafiały w potrzeby właścicieli i inwestorów. Żeby opierając się na nich, mieli szansę na realizację ambitnych strategii biznesowych w dzisiejszym, bardzo ruchomym świecie nieruchomości.

Takie podejście pozwala nam doradzać w:

wycenach zgodnych z krajowymi standardami (Polska / PKZW) oraz międzynarodowymi standardami (Czerwona Księga, IVS, EVS)

wycenach na potrzeby kredytów hipotecznych (HypZert) i dla celów rachunkowości (MSSF/MSR, krajowe standardy rachunkowości)

wycenach portfeli na potrzeby różnego typu transakcji

wycenach jednostkowych aktywów dla różnych celów inwestycyjnych

Skontaktuj się z nami

Kontakt to naszych pracowników

Your contact
Arkadiusz Bielecki
Head of Valuation
+48 604 561 642
Contact me
Head of Valuation
Jesteś : *
Zaznacz to pole, jeśli chcesz, abyśmy kontaktowali się z Tobą w sprawie usług, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest BNP Paribas Real Estate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-844, ul. Grzybowska 78. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres ochrona.danych@realestate.bnpapribas Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu. W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego. Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. https://data-privacy.realestate.bnpparibas/