Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies,
zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Aktualności

 

 

28 maja 2018

Biuro Camaïeu na dłużej przy Bitwy Warszawskiej

Polski oddział znanej francuskiej marki przedłużył dotychczasową umowę najmu prawie 300 m kw. powierzchni biurowej w należącym do portfela CA Immo biurowcu Bitwy Warszawskiej Business Center.

Polski oddział znanej francuskiej marki przedłużył dotychczasową umowę najmu prawie 300 m kw. powierzchni biurowej w należącym do portfela CA Immo biurowcu Bitwy Warszawskiej Business Center. W renegocjacjach parametrów umowy najmu Camaieu wspierały Małgorzata Małecka i Magdalena Żochowska z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Decyzja Camaieu o pozostaniu w dotychczasowej lokalizacji ma dla firmy strategiczne znaczenie. Oczywiście, w procesie poszukiwania optymalnego rozwiązania rozważane były różne scenariusze i inne lokalizacje, jednak finalnie przeważyły silne argumenty wynajmującego związane z parametrami finansowymi i długością nowego kontraktu, a także z dodatkowymi benefitami. – komentuje Małgorzata Małecka, Konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu umowy najmu w biurowcu przy Bitwy Warszawskiej ze względu na jego lokalizację, dobry dostęp do komunikacji i sprawdzony komfort pracy. To biuro na miarę naszych potrzeb, które zagwarantuje nam warunki do dynamicznego, ale przewidywalnego rozwoju. – komentuje Pierre Comet, Managing Partner MOREORLESS.

W chwili obecnej firma jest w fazie zmian strukturalnych, które mają bezpośredni wpływ na nasze potrzeby przestrzeni biurowej. Z uwagi na zachodzące zmiany zależało nam na tym aby uniknąć wielomiesięcznego procesu poszukiwania nowego biura. Dzięki współpracy z konsultantami
z BNP Paribas Real Estate Poland mogliśmy zostać w obecnej lokalizacji i możemy w pełni poświęcić naszą uwagę na rozwój pozycji naszej marki na rynku. –
mówi Katarzyna Walendzik, Dyrektor Generalny, Camaïeu.

Bitwy Warszawskiej Business Center jest 7-kondygnacyjnym biurowcem klasy A oferującym ponad 20 tys. m kw. powierzchni do wynajęcia. Atutem lokalizacji jest dogodny dostęp do komunikacji publicznej oraz sąsiedztwo ważnych arterii komunikacyjnych. Kompleks leżący na warszawskiej Ochocie, pomiędzy Alejami Jerozolimskimi, a ulicą Grójecką składa się z 3 części do których prowadzą osobne wejścia. Pracownicy i goście biurowca mogą skorzystać z 450 miejsc parkingowych.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z renegocacji umowy z Camaïeu w naszym obiekcie To dla nas dowód zaufania i potwierdzenie, że nasz budynek przy ul. Bitwy Warszawskiej wciąż spełnia oczekiwania najemcy. – dodaje Andrzej Mikołajczyk, dyrektor Zarządzający polskiego oddziału CA Immo.

 

Warszawa to jeden z głównych rynków dla CA Immo. Portfel nieruchomości CA Immo obejmuje budynki klasy A zlokalizowane głównie w obrębie warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu (CBD), takie jak Warsaw Towers czy Warsaw Spire Budynek B. Obiekty znajdujące się w portfolio spółki oferują łącznie koło 122 500 mkw. powierzchni najmu.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X