Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies,
zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Aktualności

 

 

26 kwietnia 2018

BNP Paribas Real Estate wprowadziła do Kupca Poznańskiego firmę z sektora IT

Nowe biuro Nordcloud, wiodącego europejskiego dostawcy usług chmurowych, zajmie ponad 400 m kw. na piątym piętrze dobrze znanego centrum handlowo-biurowego, usytuowanego w sercu Poznania. W transakcję zaangażowani byli konsultanci działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych  lokalizacji w stolicy Wielkopolski, która z sukcesem wpisała się w tkankę miejską. O jej zaletach – co szczególnie ważne w kontekście wiodącej firmy z sektora wysoko wyspecjalizowanych usług IT, dbającej o pracowników – świadczy fakt, że wszystko co potrzebne w pracy i po pracy jest na wyciągnięcie ręki. – komentuje Maciej Skurczyński, konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Kupiec Poznański został otwarty w 2001 roku. Powierzchnie biurowa i handlowa zajmują po 3 piętra, a łączna dostępna powierzchnia wynosi około 30 tys. m kw. Do dyspozycji najemców biurowych jest prawie 100 miejsc na parkingu podziemnym. W pierwszym kwartale zakończył się trwający od października ubiegłego roku remont części biurowej.  Efekem doradztwa i zaproponowanych przez  BNP Paribas Real Estate Poland prac modernizacyjnych budynek zyskał nowoczesną recepcję obsługującą najemców biurowych z nowymi windami, a także nowe aranżacje powierzchni wspólnych położonych na kondygnacjach biurowych.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X