Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

 

Occupier Solutions

Dopasuj strategię dla swoich nieruchomości do twojej firmy

Wypracowanie korzyści z portfela nieruchomości? Znalezienie odpowiednich rozwiązań outsourcingowych dla działu nieruchomości? Użytkownicy coraz częściej sięgają po interdyscyplinarne wsparcie w kwestiach dotyczących nieruchomości.

TWOJE POTRZEBY, NASZE USŁUGI

BNP Paribas Real Estate Occupier Solutions – w pełni zintegrowane rozwiązania dla użytkowników

Bez względu na to, czy Twoim celem jest wypracowanie wartości z posiadanego portfela nieruchomości, czy też znalezienie odpowiednich rozwiązań outsourcingowych dla wewnętrznego działu nieruchomości - nasz zespół Occupier Solutions pomoże w opracowaniu najbardziej korzystnego podejścia do kwestii dotyczących nieruchomości, oferując dostosowane do Twoich potrzeb wsparcie odpowiadające pozycji organizacji na rynku i wytyczonym celom na terenie całej Europy. Od doradztwa strategicznego aż po zakończenie projektu, od działań administracyjnych aż po realizację najbardziej kompleksowych transakcji – dział Occupier Solutions pomaga w wypracowaniu wartości z posiadanego portfela nieruchomości.

Sprawdzony partner w zakresie nieruchomości korporacyjnych na terenie Europy

Nasz zespół Occupier Solutions działa w oparciu o partnerską współpracę, której wspólnym celem jest opracowanie zintegrowanych oraz kompleksowych rozwiązań dostosowujących strategię w zakresie nieruchomości do celów biznesowych organizacji.

Włączenie naszych ekspertów w działalność Twojej organizacji, pozwala dogłębnie zrozumieć jej funkcjonowanie i zapewnić, że portfolio nieruchomości znajduje się w bezpiecznych rękach. Sprawne zarządzane nieruchomościami, umożliwi Tobie skoncentrowanie się na realizacji strategicznych celów organizacji i prowadzeniu zasadniczej działalności.

Nasza umiejętność niestandardowego myślenia oraz obszerny zakres wiedzy i doświadczenia pozwalają nam na wypracowanie długofalowej wizji w zakresie potrzeb pracowników, lokalizacji, strategii, przyszłych trendów oraz aktywów organizacji, a w konsekwencji optymalizację portfela nieruchomości klientów. Siłą napędową naszego zespołu jest innowacja, a naszą pasją stałe poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu zapewnienie naszym klientom pozycji o krok przed rynkiem, poprawę wyników organizacji oraz wypracowanie zysków dla interesariuszy.

Rozwiązania oparte na sześciu filarach:

  • OPIEKA NAD KLIENTEM

Zapewniamy spójność wszelkich działań i skutecznie zarządzamy jakością oraz ryzykiem dzięki wyznaczeniu dedykowanej osoby kontaktowej i stosowaniu wypróbowanych oraz dostosowanych do indywidulanych potrzeb metod pracy.

  • DORADZTWO STRATEGICZNE

Analiza portfela nieruchomości pod kątem panującej na rynku sytuacji, mająca na celu dostosowanie strategii organizacji klienta w zakresie nieruchomości do jej zasadniczej działalności oraz wypracowanie wartości dodanej.

  • ZARZĄDZANIE NAJMEM

Dbamy o interesy klientów poprzez profesjonalne zarządzanie danymi i umowami najmu na arenie międzynarodowej oraz wykonywanie zaawansowanych analiz biznesowych.

  • OBSŁUGA TRANSAKCJI

Świadczenie kompleksowych usług doradztwa w zakresie transakcji po stronie zarówno inwestorów, jak i najemców na arenie międzynarodowej.

  • ZARZĄDZANIE ASPEKTAMI TECHNICZNYMI ORAZ OBIEKTAMI

Nadzór oraz optymalizacja usług z zakresu zarządzania aspektami technicznymi oraz obiektami przez profesjonalny zespół przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi IT.

  • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Gwarantujemy skuteczną realizację wszystkich projektów w określonym czasie i w zgodzie z założeniami budżetowymi.

Twój Kontakt

Michael Richardson

Michael Richardson
Hub Director CEE
+48226534400

Kontakt


Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X