Aktualności i wydarzenia

 

 

31 sierpnia 2018

Diamante Plaza na sportowo

OTCF przenosi zespół do Krakowa

Firma OTCF SA, do której należy marka 4F - zawarła umowę najmu biura o powierzchni około 2 900 m kw. brutto w biurowcu Diamante Plaza, zlokalizowanego na krakowskim Zabłociu. W transakcji wynajmującego reprezentowało BNP Paribas Real Estate. Do nowego biura przeniosą się zespoły odpowiadające kompleksowo za tworzenie, produkcję kolekcji marki 4F, OUTHORN.

Transakcja najmu z firmą OTCF potwierdza wysoką jakość powierzchni biurowych oferowanych w Diamante Plaza oraz elastyczne warunki najmu, jakie zaoferował właściciel – komentuje Tomasz Skrzypek, Starszy Konsultant, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Serdecznie witamy w gronie naszych najemców jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, wspierającą polski sport i czekamy na pojawienie się OTCF S.A. w naszym biurowcu – dodaje Joanna Woźniak-Janusz z Grupy Aldesa, właściciela budynku.

Nowy najemca wprowadzi się do budynku na początku czwartego kwartału 2018 roku.

Diamante Plaza został oddany do użytkowania w 2009 roku w postindustrialnej części Krakowa: Zabłociu. Dziś, ten atrakcyjnie położony obszar, przeżywa dynamiczny rozwój, będąc miejscem wielu nowych inwestycji. W ubiegłym roku w Diamante Plaza przeprowadzone zostały prace inwestycyjne, związane z modernizacją systemu BMS oraz nowym wystrojem recepcji i holu. Po modernizacji, wśród nowych najemców budynku pojawiły się m.in. marki RayAllen czy Elmodis. Po zawarciu umowy z OTCF S.A. w Diamante Plaza do wynajęcia pozostaną jeszcze inne nowoczesne powierzchnie klasy A, z czego większość jest w trakcie zaawansowanych rozmów negocjacyjnych.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X