Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies,
zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Różnorodność

 

 

Różnorodność kulturowa

Różnorodność kulturowa

W BNP Paribas Real Estate wierzymy, iż wielokulturowość naszych pracowników jest niezmiernie istotnym atutem naszej organizacji oraz kluczowym czynnikiem wpływającym na poprawę osiąganych przez nią wyników. Dążymy do stworzenia rynkowego wzorca pod względem społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw i świadomości w zakresie etyki; wierzymy również, iż różnorodność kulturowa jest podstawowym źródłem kreatywności oraz skuteczności w działaniu.

Już od roku 2005 promujemy różnorodność kulturową w oparciu o proaktywną politykę antydyskryminacyjną opracowaną dla czterej priorytetowych obszarów:

  1. Różnorodność w zakresie pochodzenia
  2. Równość zawodowa mężczyzn i kobiet
  3. Pozyskiwanie pracowników zgodnie z zasadami Polityki Równych Szans
  4. Różnorodność w zakresie wieku

Programy szkoleniowe w odniesieniu do „Zarządzania różnorodnością kulturową na potrzeby poprawy osiąganych wyników” oraz „Zarządzania międzykulturowego” zostały opracowane specjalnie dla szczebla kierowniczego BNP Paribas Real Estate. Wszyscy pracownicy zatrudniani na stanowiska na tym właśnie szczeblu są zobowiązani do przejścia szkolenia w tych dziedzinach.

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X