Aktualności i wydarzenia

 

 

05 listopada 2018

Z Neptuna do Siriusa, czyli warszawska przeprowadzka Aldesa Polska

Polski oddział hiszpańskiej firmy budowlanej zmienił biuro w ramach warszawskiego kompleksu Empark i przeniósł się z budynku Neptun do Sirius.

Polski oddział hiszpańskiej firmy budowlanej zmienił biuro w ramach warszawskiego kompleksu Empark i przeniósł się z budynku Neptun do Sirius. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji i negocjacji warunków umowy dla biura, które finalnie zajmie powierzchnię niespełna 950 mkw., firmę Aldesa Polska reprezentowali eksperci BNP Paribas Real Estate Poland – Adrian Bojczuk i Magdalena Waszkiewicz. 

Przeprowadzka i powiększenie biura w ramach tego samego kompleksu dowodzą, że Empark to miejsce w którym najemcy czują się dobrze, czego najlepszym przykładem może być Aldesa Polska. Park biznesowy w sercu Mokotowa to sprawdzony biurowy adres z wysoką reputacją. Najemcy doceniają także udogodnienia, inicjatywy i projekty, które właściciel biurowców adresuje nie tylko do pracowników Emparku, ale także do pracowników sąsiednich obiektów i okolicznych mieszkańców. – komentuje Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland. 

Na pracowników największego kompleksu biznesowego w Polsce, w którym swoje siedziby ma ponad setka polskich i międzynarodowych firm, czekają m.in. bezpłatne warsztaty języka angielskiego sprofilowane pod kątem biznesowym, zajęcia z jogi, a w sezonie projekcje kinowe na wolnym powietrzu. Najemcy Emparku mogą również skorzystać z oferty food trucków, które parkują w ogólnodostępnej strefie relaksu. Mocnym wzmocnieniem kompleksu była ubiegłoroczna przeprowadzka popularnego BioBazaru do biznesowego Mokotowa.

Świeża żywność tuż pod biurem to ogromny atut Emparku. Właściciel Emparku zapowiada sukcesywne powiększanie ogólnodostępnej, zielonej powierzchni, która będzie służyć zarówno pracownikom, jak i klientom BioBazaru. – mówi Magdalena Waszkiewicz, Młodszy Konsultant, Dział BNP Paribas Real Estate Poland.

Polski oddział hiszpańskiego giganta budowlanego, założonego w Madrycie w 1969 roku, dołączył do grona najemców Emparku w 2012 roku. Wynajął wtedy biuro o powierzchni około 400 mkw. w budynku Neptun. Przeprowadzka po niespełna sześciu latach wiąże się także z powiększeniem biura do 950 mkw.

 – Jako pracodawca dbamy o komfortowe i przemyślane miejsce pracy, które wspiera realizację celów biznesowych i rozwój firmy. Ale zależy nam także na obecności w miejscu, w którym nasi pracownicy czują się dobrze. W ostatnich kwartałach Empark włożył wiele pracy w to, by stać się miejscem interesującym i praktycznym także w wymiarze pozapracowym. To jeden z argumentów, który braliśmy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o pozostaniu w tej lokalizacji. – komentuje Anna Ciuła, Human Resources Director, Aldesa Polska. 

Aldesa Polska to spółka zależna hiszpańskiej firmy budowlanej Grupo Aldesa, która swoje działania na terenie Polski rozpoczęła w 2007 roku jako generalny wykonawca obiektów w sektorze budowlanym, energetycznym, przemysłowym, infrastrukturze i wielu innych. Aldesa Polska jest także zarządcą Diamante Plaza, biurowego budynku klasy A w Krakowie.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X