Strona BNP Paribas Real Estate wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z polityką prywatności i ustawieniami przeglądarki. 

Aktualności

 

 

07 marca 2017

Wilanów Office Park wynajmuje i przedłuża umowy najmu

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2017 roku, BNP Paribas Real Estate Poland, jako agent wyłączny, doradzało przy podpisaniu dwóch kontraktów najmu na ponad 500 m kw. powierzchni biurowej w budynku BE FREE. Na przedłużenie umowy i powiększenie biura w Wilanów Office Park zdecydowała się firma farmaceutyczna CSL Behring, a firma Bema Meble została nowym najemcą kompleksu biznesowego na warszawskim Wilanowie. Właścicielem kompleksu jest Polnord SA.

Dotychczas CSL Behring, polski oddział międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, zajmował
w biurowcu Be Free 286 m kw. Po przedłużeniu umowy najmu biuro CSL Behring powiększy się do niemal 400 m kw. W transakcji najemcy doradzała firma Vertigo Property Group, która kilka lat wcześniej wprowadziła go do Wilanów Office Park.

Drugim kontraktem podpisanym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy jest wynajem powierzchni w budynku BE FREE Wilanów Office Park dla Bema Meble - polskiej firmy działającej w branży mebli biurowych. Swoją siedzibę biuro firma Bema Meble ulokuje na 123 m kw., a w transakcji po stronie najemcy pośredniczyła agencja Patron Brokers.

Wilanów Office Park to projekt ze znaczącym potencjałem rozwojowym. Najemcy, którzy decydują się wynająć biuro w tej lokalizacji doceniają nie tylko wysoki standard techniczny i funkcjonalność samych biurowców, ale także ciekawe i zróżnicowane otoczenie. Wilanów pokazuje, że można umiejętnie łączyć różne funkcje – pracę, mieszkanie, zakupy i odpoczynek – podkreśla Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Znaczącym udogodnieniem dla najemców kompleksu będzie uruchomienie nowych 60 zewnętrznych miejsc parkingowych, które zaplanowano na przełom 2017 i 2018 roku.

Właścicielem kompleksu jest Polnord SA, jedna z największych i najbardziej znanych firm deweloperskich w Polsce z 40-letnim doświadczeniem w działalności inwestycyjnej, budowlanej i deweloperskiej. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1999 r.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X