Arkadiusz Bielecki pokieruje działem wycen w firmie doradczej BNP Paribas Real Estate Poland.

Nowy dyrektor działu wycen pokieruje zespołem oferującym kompleksowe rozwiązania w zakresie wycen nieruchomości dla wszystkich klas aktywów, jak również przygotowywania analiz opłacalności i analiz rynku nieruchomości.

– Wierzę, że wyjątkowy profesjonalizm Arkadiusza, bogate i bardzo różnorodne doświadczenie oraz znajomość rynku pozwolą nam świadczyć usługi spełniające wszelkie oczekiwania klientów. Co więcej, Arkadiusz bardzo dobrze sprawdza się w skomplikowanych, niestandardowych i wymagających projektach, a tych na dojrzałym i zmieniającym się rynku będzie coraz więcej – Erik Drukker, CEO BNP Paribas Real Estate Poland.

- Cieszę się z okazanego mi zaufania, tym bardziej, że w nowe wyzwania wchodzę ze zgranym zespołem. Czeka nas pracowita końcówka roku nad kilkoma skomplikowanymi projektami ale jestem przekonany, że sfinalizujemy je wszystkie z sukcesem. – Arkadiusz Bielecki, Dyrektor Działu Wycen, BNP Paribas Real Estate Poland.

Arkadiusz Bielecki posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie sporządzania wycen i zarządzania zespołami rzeczoznawców, które zdobywał na różnych stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych firmach doradzających na rynku nieruchomości komercyjnych. Uczestniczył w projektach dla wiodących polskich, a także zagranicznych firm oraz instytucji finansowych, jak również inwestorów i deweloperów. Przed wstąpieniem w szeregi BNP Paribas Real Estate Poland był jedną z osób zarządzających nowo powstającym działem wycen w polskim oddziale Cresy (dziś Newmark). Nowy dyrektor ma na swoim koncie również wiele projektów opierających się o sporządzenie skomplikowanych, niestandardowych wycen, które przez kilka lat realizował w strukturach DTZ. Arkadiusz Bielecki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Sheffield Hallam University oraz licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym. Ma również tytuł RICS.

Arkadiusz Bielecki
Head of Valuation
arkadiusz.bielecki@realestate.bnpparibas