TAK PRACUJEMY

Wiemy, że dzisiejsza logistyka jest dopasowana do globalnego i lokalnego świata jednocześnie. Taka perspektywa dla wielu firm, których działalność opiera się na wykorzystaniu powierzchni magazynowych i logistycznych, oznacza, że muszą umieć patrzeć szerzej na swoje decyzje. Brać pod uwagę nie tylko lokalizację, koszty czy standard powierzchni, ale także umacnianie swojego łańcucha logistycznego, zapotrzebowanie na pracowników czy korzystanie z rosnącej infrastruktury.

Podpowiadamy, jak w oparciu o dobrze zaplanowaną, nowoczesną i zrównoważona logistykę rozwijać różne przedsięwzięcia, budować portfolio rozwiązań. Jak zdobywać nowe rynki. Nasze rekomendacje opieramy na:

– analitycznym podejściu i rozumieniu różnic pomiędzy różnymi ofertami

– ocenie efektywności proponowanych rozwiązań i strategii wynajmu albo zakupu nieruchomości magazynowych, logistycznych i BTS

– specjalizacji i znajomości specyfiki różnych rynków regionalnych

 

CO ROBIMY DLA NASZYCH KLIENTÓW?

Przede wszystkim, jesteśmy partnerem dla firm którym doradzamy. Zarówno tym o silnej, ugruntowanej pozycji, jak również tym stawiającym pierwsze kroki. W praktyce oznacza to, że w naszej codziennej pracy zajmujemy się tak małymi, jak i dużymi transakcjami. Zawsze jednak stawiając sobie za cel znajdowanie rozwiązań pasujących do konkretnego wyzwania biznesowego. Kluczowe są dla nas antycypowanie przyszłych potrzeb i holistyczne podejście do całego procesu, wynikające z naszego autorskiego podejścia SIMS. Dzięki temu sprawdzamy się w:

– doradztwie w zakresie znalezienia odpowiedniej lokalizacji magazynowej, produkcyjnej lub logistycznej

– wsparciu w negocjacjach i renegocjacjach kontraktów

– strukturyzowaniu transakcji dotyczących umów najmu

– optymalizacji kosztów obsługi logistycznej