Co nas wyróżnia?

Dajemy Ci możliwość dzielenia się pomysłami.

W dobie zmieniającego się świata, my również stale się rozwijamy i szukamy usprawnień. Wiemy, że naszym największym kapitałem są wiedza i pomysły naszych pracowników.  Jesteśmy otwarci na Twoje uwagi oraz propozycje usprawnień, a także zachęcamy Cię do ich zgłaszania. Wszyscy chcemy pracować w miejscu, które lubimy.

Pytamy Cię o opinie.

Kilka razy w roku pytamy Cię o opinie dotyczącą różnych obszarów pracy w naszej firmie. Na jej podstawie opracowujemy plany usprawnień i zmian. Dostosowujemy się do zmieniających się wymagań otaczającego nas świata i Twoja zadowolenie z pracy jest dla nas priorytetem. 

Dzielimy się wiedzą.

W ramach naszej organizacji szerzymy i wspieramy inicjatywę dzielenia się wiedzą. W ramach akademii „Sharecademy” realizujemy warsztaty i prezentacje, podczas których trenerami są nasze koleżanki i koledzy z firmy.

Bawimy się wspólnie

Nie samą pracą człowiek żyje :) Spotkania integracyjne są stałym elementem naszego kalendarza.

Mamy partnerskie relacje

Mówimy sobie po imieniu – wszyscy i bez wyjątku J Ważna jest dla nas otwartość w relacjach nie tylko na poziomie współpracowników, ale także w relacjach z przełożonymi.

Wspieramy innych

Dzielimy się tym co mamy. Co roku wspieramy akcje charytatywne i współpracujemy z fundacjami. Wyjazdy integracyjne to dla nas również dobry moment by zrobić coś dla innych!

Czym się zajmujemy?

 1. Zarządzanie Nieruchomościami

  W imieniu właściciela nieruchomości administrujemy jego budynkami, odpowiadamy za marketing operacyjny nieruchomości, zarządzamy kwestiami finansowymi oraz relacjami z najemcami.

 2. Wynajem powierzchni biurowych

  Doradzamy i wspieramy najemców i wynajmujących w zakresie wynajmu powierzchni biurowych. Analizujemy obecną sytuację i możliwości działania, tworzymy strategię wynajmu oraz prowadzimy proces negocjacyjny.

 3. Wynajem powierzchni handlowych

  Doradzamy i wspieramy w zakresie wynajmu powierzchni handlowych najemców, wynajmujących oraz deweloperów.

 4. Strategiczne doradztwo w zakresie projektów handlowych

  Koordynujemy pełen zakres usług dla projektów handlowych, doradzamy naszym klientom oraz tworzymy strategie, w celu zwiększenia wartości portfolio nieruchomości.

 5. Wynajem powierzchni przemysłowych i logistycznych

  Doradzamy i wspieramy w zakresie wynajmu powierzchni przemysłowych i logistycznych najemców, wynajmujących oraz deweloperów.

 6. Rynki kapitałowe

  Doradzamy klientom w procesie sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także opracowujemy najbardziej optymalnej struktury finansowania nieruchomości, jeśli Klient zgłosi taką potrzebę.

 7. Wyceny

  Opracowujemy wyceny nieruchomości zgodnie z krajowymi oraz międzynarodowymi standardami.

 8. Zarządzanie projektami

  Przygotowujemy koncepcje architektoniczne budynków, powierzchni komercyjnych, zarządzamy pracą wykonawców,  doradzamy klientom w celu uzyskania optymalnej struktury kosztów przy realizacji projektów nieruchomościowych.