Aktualności

 

 

19 czerwca 2019

BNP PRE wzmacnia kompetencje Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych

Robert Pawłowski dołączył do grona ekspertów BNP Paribas Real Estate Poland, obejmując stanowisko Zastępcy Dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych. Do jego głównych obowiązków należeć będzie doradztwo w procesie wynajmu powierzchni przemysłowych i magazynowych.

Od dłuższego czasu rynek powierzchni magazynowych w Polsce dynamicznie się rozwija. Olbrzymie zainteresowanie najemców sprawia, że popyt przewyższa podaż, a dostępnych powierzchni nie tylko przybywa w błyskawicznym tempie, ale jest ona również coraz lepsza jakościowo. Wzrasta zapotrzebowanie na wysokiej klasy doradców w obszarze wynajmu magazynów czy hal przemysłowych. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku, BNP Paribas Real Estate Poland systematycznie rozbudowuje swoje struktury w tym obszarze. Ostatnio do zespołu ekspertów z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych dołączył Robert Pawłowski, który z dniem 3  czerwca objął stanowisko Zastępcy Dyrektora.

- Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie Roberta w pracy przy złożonych transakcjach wzmocni nasz zespół. Cieszę się, że będziemy mogli zaproponować kompleksowe rozwiązania przy wsparciu eksperta, który bardzo dobrze wie z czym mierzą się klienci i czego potrzebują gdyż do niedawna stał po drugiej stronie -– powiedział Igor Roguski, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland

Robert Pawłowski posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe związane głównie z branżami: TSL (transport, spedycja i logistyka) oraz nieruchomości, które zdobywał pracując m.in. w: M.S. Stolica, UPS Polska, UPS Supply Chain Solutions, Apreo Logistics, C.H. Robinson, Nissin Logistics czy CBRE, gdzie doradzał głównie firmom logistycznym oraz produkcyjnym. W toku swojej kariery nabył kompleksową wiedzę z zakresu planowania i organizowania łańcucha dostaw oraz zarządzania procesami operacyjnymi zarówno w transporcie drogowym, morskim, lotniczym czy logistyce kontraktowej. W przeszłości odpowiadał m.in. za zarządzanie sprzedażą, operacjami czy uruchomianie nowych produktów i usług. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate Poland pracował jako starszy menadżer dla japońskiego operatora logistycznego, nadzorując m.in. uruchomienie biura w Warszawie oraz zbudowanie działu operacyjnego spedycji morskiej i lotniczej.    

 

 

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X