Aktualności i wydarzenia

 

 

10 października 2019

BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia kompetencje w dziale Wycen

Katarzyna Sajdak oraz Janusz Wójcik dołączyli do zespołu Wycen w BNP Paribas Real Estate Poland. Firma w ostatnim czasie rozszerzyła zakres usług m.in. o wycenę nieruchomości rolnych i leśnych.

Rozbudowana oferta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynkowe. Produkcja wytwórcza w rolnictwie jest stale ważnym elementem gospodarki, a programy ministerialne oraz unijne umożliwiają pozyskanie dotacji na działalność rolniczą lub pozarolniczą.

Nowi eksperci w zespole Wycen są rzeczoznawcami majątkowymi. Katarzyna Sajdak przed dołączeniem do zespołu BNP Paribas Real Estate Poland, jako Ekspert - rzeczoznawca majątkowy w Idea Banku odpowiedzialna była za przygotowywanie wycen nieruchomości niezbędnych w procesie sprzedaży. Wcześniej - przez cztery lata – pracowała jako specjalista ds. wyceny nieruchomości w banku BPH, zajmując się m.in. określaniem wartości nieruchomości komercyjnych, weryfikacją i analizą dokumentów prawnych i technicznych nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, a także ustalaniem i weryfikacją warunków technicznych dotyczących nieruchomości.

Drugi z ekspertów, Janusz Wójcik, odpowiedzialny będzie za wycenę nieruchomości rolnych i leśnych, bazując na swoim ponad 12-letnim doświadczeniu w tym segmencie wyniesionym m.in. z pracy w Banku Ochrony Środowiska SA. Piastując stanowisko eksperta ds. wyceny nieruchomości, odpowiadał m.in. za ustalanie wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie spłaty kredytu, tworzenie instrukcji i procedur odnoszących się do wycen nieruchomości oraz okresową aktualizację wartości nieruchomości. Wcześniej przez pięć lat był głównym specjalistą w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie pozyskał kompleksową wiedzę na temat gruntów rolnych.

- Rozbudowa zespołu to jeden z istotnych elementów zwiększania naszych kompetencji oraz rozwoju dotychczasowego zakresu usług. Chcemy oferować kompleksowe, zgodne z najwyższymi standardami usługi w obszarze wyceny nieruchomości. Klienci coraz chętniej korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia, mając świadomość tego, jak ważna dla powodzenia transakcji jest fachowa wycena. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania. Zaoferowanie usługi wyceny nieruchomości rolnych i leśnych jest odpowiedzią na rosnący popyt rynku, w który mocno się wsłuchujemy – powiedziała Izabela Mucha, Dyrektor Działu Wycen, Europa Środkowo-Wschodnia,  BNP Paribas Real Estate Poland.

Więcej informacji o BNP Paribas Real Estate Poland oraz oferowanych przez firmę usługach można znaleźć pod adresem https://www.realestate.bnpparibas.pl.

 

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X