23 maja 2021

BNP Paribas Real Estate wzmacnia dział Rynków Kapitałowych

Na początku maja Marta Gorońska-Wiercioch dołączyła do działu Rynków Kapitałowych, w którym objęła stanowisko Zastępcy Dyrektora.

 Na początku maja Marta Gorońska-Wiercioch dołączyła do działu Rynków Kapitałowych, w którym objęła stanowisko Zastępcy Dyrektora. Uznana menedżerka
z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem będzie odpowiedzialna za realizację strategii inwestycyjnych zgodnych z trendami i kierunkami rozwoju rynku, a także za doradztwo w kluczowych transakcjach kupna i sprzedaży we wszystkich sektorach w Polsce.

Ostatni rok, wniósł wiele zmian na naszym rynku. Do gry dołączyły nowe formaty, inne stały się jeszcze bardziej popularne, a niektóre chwilowo wyhamowały. Potrzebujemy osób, które potrafią szybko dostosować się do nowych warunków i odpowiednio ocenić potencjał aktywów. Bardzo ważne jest  zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań kontrahentów w zależności od branży, skali oraz charakteru ich działalności. Jestem przekonany, że  Marta, dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom będzie doskonałym wsparciem dla naszych klientów i dla zespołu oraz przyczyni się do rozwoju naszego biznesu.  – mówi Mateusz Skubiszewski, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych.

 Na liście zadań nowej Associate Director będzie nie tylko koordynowanie transakcji kupna oraz sprzedaży i doradztwo w zakresie strategii inwestycyjnych, ale także wsparcie
w obszarze finansowania inwestycji oraz rozbudowa portfela klientów BNP Paribas Real Estate Poland.

Marta Gorońska-Wiercioch od początku swojej kariery zawodowej związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. W tym czasie współpracowała z Knight Frank, gdzie odpowiadała za doradztwo transakcyjne i rozwój biznesu. Na swoim koncie ma transakcje kupna i sprzedaży aktywów o wartości kilkuset milionów Euro. Na nowym stanowisku
w agencji BNP Paribas Real Estate Poland, Marta Gorońska-Wiercioch będzie ściśle współpracować z Mateuszem Skubiszewskim, który stoi na czele działu Rynków Kapitałowych. 

Do BNP Paribas Real Estate Poland dołączam w nowych i z perspektywy rynku inwestycyjnego nieruchomości komercyjnych, bardzo ciekawych czasach. Bez gotowych scenariuszy, za to z miejscem na nowe, przemyślane i nierzadko odważne decyzje. Wierzę, że wspólnie z zespołem, będziemy pomagali Klientom podejmować dobre decyzje inwestycyjne – mówi Marta Gorońska-Wiercioch.

Pobierz PDF

Znajdź Kluczowe kontakty

Szukanie zaawansowane


Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X