Najemca

 

 

OPTYMALIZACJA EFEKTYWNOŚCI TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość powinna pracować dla biznesu. Bez względu na to, czy klient posiada sieć wynajmowanych nieruchomości czy też planuje zajęcie nowej siedziby w celu podwyższenia satysfakcji swoich pracowników, BNP Paribas Real Estate zapewnia fachową pomoc.

Bez względu na pozycję biznesową klientów strategia w zakresie nieruchomości musi być dopasowana do ich indywidualnych wymagań. BNP Paribas Real Estate słynie ze swojego dogłębnego zrozumienia potrzeb klientów korporacyjnych i tych z sektora publicznego. Oznacza to, iż postrzegamy wszystkie kwestie i zagadnienia z perspektywy klientów, co pozwala nam zaoferować strategię dopasowaną do wymogów klientów, ich firmy i pracowników.

 

Jak BNP Paribas Real Estate tworzy wartość dodaną

Nasze zrozumienie najemców: w BNP Paribas Real Estate jesteśmy dumni z trwałych relacji z najemcami. Nasze doświadczenie pozwala nam na dobrze zrozumieć problemy strategiczne, przed jakimi stoją firmy i najemcy, co przekłada się na dopasowanie strategii do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów w zakresie najmu.

Wiedza i doświadczenie we wszystkich sektorach nieruchomości: bez względu na to, czy klienta interesują nieruchomości handlowe, magazynowe i przemysłowe, hotele czy biura, sektor publiczny czy prywatny, eksperci z zespołu BNP Paribas Real Estate wyspecjalizowani w danym obszarze pomogą podjąć trafne decyzje w zakresie nieruchomości.

Udokumentowane doświadczenie w zakresie zarządzania kosztami i racjonalizacji: BNP Paribas Real Estate może poszczycić się znacznymi osiągnięciami w zakresie redukcji kosztów ponoszonych przez najemców. Nasz zespół wspiera klientów w procesie racjonalizacji kosztów ponoszonych z tytułu użytkowania danych nieruchomości i w ten sposób umożliwia zwiększenie efektywności ich firmy.

Analiza porównawcza czynszów i wartości nieruchomości: wiedza BNP Paribas Real Estate w zakresie transakcji i cen rynkowych pozwala nam rozpoznać potencjał do poczynienia oszczędności na rzecz klienta.

Połączenie podejścia strategicznego, finansowego i operacyjnego: eksperci BNP Paribas Real Estate potrafią wykorzystać to podejście w taki sposób, aby skutecznie doradzać i pomóc klientom podjąć właściwe decyzje.

Obsługa wszystkich grup klientów, od małych i średnich przedsiębiorstw po duże firmy: bez względu na wielkość firmy klienta, lokalizację czy sektor działalności, zespół BNP Paribas Real Estate świadczy skuteczne usługi doradztwa uwzględniające indywidualne wymagania i potrzeby.

Znajomość rynku lokalnego w skali globalnej: BNP Paribas Real Estate ma swoich ekspertów we wszystkich lokalizacjach klientów, oferując im rozwiązania lokalne i międzynarodowe.

Usługi korporacyjne, zindywidualizowane usługi dla dużych klientów: BNP Paribas Real Estate oferuje ścisłą współpracę indywidualnego opiekuna klienta, który nawiąże i utrzymywać będzie długotrwałą współpracę, opracuje kompleksowe strategie, zapewni zindywidualizowane rozwiązania i koordynować będzie prace zespołu ekspertów i ich usługi.

 

 

Znajdź Kluczowe kontakty

Szukanie zaawansowane


Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X