Osoba prywatna

 

 

WSPARCIE I USŁUGI DORADZTWA W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI

Jako ekspert w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, BNP Paribas Real Estate dąży do zapewnienia wszystkim swoim klientom obsługi na najwyższym poziomie bez względu na to, czy w grę wchodzi kupno domu na prywatny użytek czy też inwestycja w nieruchomości mieszkaniowe lub komercyjne jako lokata kapitału.

Sieć naszych biur oraz dogłębna znajomość i zrozumienie rynku nieruchomości pozwala nam świadczyć na rzecz naszych klientów usługi wnikliwego doradztwa, a także wspierać ich i przedstawiać najlepsze rozwiązania w zakresie nieruchomości dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Nasza wartość dodana

Ekspercka wiedza w zakresie rynku nieruchomości: nasi specjaliści świadczą usługi doradztwa przy kupnie domu lub inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe, włączając w to finansowanie i kwestie podatkowe w zakresie nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym.

Kompleksowa obsługa osób prywatnych: nasi eksperci inwestycyjni świadczą na rzecz klientów usługi doradztwa w zakresie wszystkich typów produktów inwestycyjnych na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w każdej lokalizacji. Pomogą oni także opracować oraz zrealizować strategię inwestycyjną klientów.

Wiedza i doświadczenie w odniesieniu do wszystkich usług w zakresie nieruchomości: pracownicy BNP Paribas Real Estate posiadają fachową wiedzę w obszarze sektora nieruchomości i usług doradztwa na każdym etapie cyklu życia nieruchomości.

Znajdź Kluczowe kontakty

Szukanie zaawansowane


Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X