Aktualności i wydarzenia

 

 

21 maja 2020

DOSKONAŁY ADRES KUSI WOLNYMI BIURAMI

Niemal tysiąc metrów kwadratowych dostępnej powierzchni biurowej czeka na najemców w Atrium Tower, który wśród warszawskich biurowców jest jednym z najbardziej znanych i charakterystycznych budynków w zachodniej części centrum miasta.

Niemal tysiąc metrów kwadratowych dostępnej powierzchni biurowej czeka na najemców w Atrium Tower, który wśród warszawskich biurowców jest jednym z najbardziej znanych i charakterystycznych budynków w zachodniej części centrum miasta.

 

Ponad 400 m kw. wolnej powierzchni na 2. piętrze

Ponad 500 m kw. na 8 piętrze

 

Posiadanie biura w Atrium Tower to bardzo dobra i rozsądna decyzja, szczególnie teraz. Z jednej strony możemy pracować w biurze o wysokim standardzie, w biurowcu który jest dobrze znany i zarządzany. A z drugiej, jesteśmy zaraz po sąsiedzku z najważniejszymi biurowymi wieżowcami w centrum i kwadrans pieszo od ronda Daszyńskiego, jednego z najbardziej popularnych biznesowych adresów w Polsce – mówi Joanna Piotrowska, Starszy Konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

W porównaniu z wieżami i dużymi kompleksami, Atrium Tower to kameralny biurowiec ze stosunkowo niewielką liczbą najemców. Na liście znajdują się m.in.: MDDP Akademia Biznesu, Bank PKO BP, biura serwisowane The Office, BOIG, AEW, CBP Group, mFinanse, Żabka oraz usługi kurierskie X-Press. Joanna Piotrowska reprezentująca firmę BNP Paribas Real Estate Poland, która od 7 lat nie tylko zarządza nieruchomością, ale w 55-metrowym budynku ma też swoją siedzibę podkreśla, że pracujący przy Jana Pawła II 25 na plus zaliczają wygodny i szybki dojazd komunikacją miejską oraz rowerami, łatwe poruszanie się po budynku i brak kolejek przy windach. Właściciele biurek na wyższych piętrach zachwalają też widok rozciągający się na Park Mirowski i Stare Miasto.

Zdaniem przedstawicieli BNP Paribas Real Estate Poland jednym z głównych atutów Atrium Tower jest adres, a aleja Jana Pawła II to przestrzeń miejska w pełnym znaczeniu tego słowa. Różnorodna, ukształtowana przez ostatnie trzy dekady, dziś jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które chcą tu nie tylko pracować, ale też mieć szansę na szybką realizację swoich codziennych spraw biznesowych oraz prywatnych. Dodatkowo, władze miejskie zapowiadają, że aleję Jana Pawła II czeka planowana od wielu lat metamorfoza. Przy Dworcu Centralnym pojawią się zebry, szerokość jezdni zostanie ujednolicona do trzech pasów, znajdzie się miejsce na szersze chodniki, pojawią się drzewa, krzewy i mała architektura, a sama aleja ma szansę stać się bardziej przyjazną i bardziej przypominać wielkomiejską aleję. Dodatkowo, droga rowerowa biegnąca wzdłuż ulicy, tuż przed Atrium Tower – i będąca częścią długiej trasy z Bielan i Żoliborza do centrum – ma zostać przedłużona w kierunku Mokotowa.

Od 2019 roku budynek należy do funduszu VIG Fund.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X