Aktualności

 

 

16 września 2019

Karel Bor objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Czechy

Karel Bor posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości, w tym w zakresie pośrednictwa, doradztwa i rozwoju nieruchomości.

Karel Bor posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości, w tym w zakresie pośrednictwa, doradztwa i rozwoju nieruchomości.

Karel Bor rozpoczął karierę w Knight Frank w dziale wynajmu powierzchni biurowych. Z biegiem lat zdobywał doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, obiektami i aktywami, pełniąc między innymi funkcję Country Managera w IMMOFINANZ Group AG na rynku czeskim i słowackim. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate, Karel zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego i Partnera w Grupie LEXXUS.

To ekscytujące wyzwanie i nie mogę się doczekać dołączenia do zespołu BNP Paribas Real Estate, złożonego zarówno z młodych talentów, jak i doświadczonych specjalistów zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i całej Europie. W trakcie mojej kariery zdobywałem wiedzę na temat gamy usług dla inwestorów i innych klientów biznesowych. Moje doświadczenie obejmuje między innymi przejęcia i inwestycje, zarządzanie nieruchomościami, obiektami i aktywami oraz planowanie strategiczne. Z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą z resztą zespołu, co powinno wpłynąć na umocnienie pozycji i zwiększenie udziału BNP Paribas Real Estate w rynku nieruchomości krajowych i Europy Środkowo-Wschodniej” – powiedział Karel Bor, Dyrektor Zarządzający na Czechy, BNP Paribas Real Estate

Przejmując stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Czechy, Karel Bor będzie odpowiedzialny za nadzór nad agencją biurową, przemysłową i logistyczną, działem wycen, rynków kapitałowych oraz zarządzania nieruchomościami. Będzie zarządzał kluczowymi rachunkami firmy i będzie odpowiedzialny za wdrożenie i przedstawienie Klientom nowej oferty i strategii BNP Paribas Real Estate w Czechach.

„Karel, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i znajomości rynku, będzie nie tylko doskonałym liderem naszej działalności w Czechach, ale także będzie wspierać zespół Europy Środkowo-Wschodniej. W swojej karierze zarządzał wielozadaniowymi zespołamii multidyscyplinarnymi, co pomoże nam w holistycznym podejściu do organizacji i naszych klientów” - skomentował Erik Drukker, CEO na Europę Środkowo-Wschodnią, BNP Paribas Real Estate.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X