Klif Tower - Twój adres na Woli

Klif Tower to nowoczesny i dobrze rozpoznawalny obiekt biurowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Klif Tower to jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich budynków biurowych. Lokalizacja na warszawskiej Woli, przy ulicy Okopowej, zapewnia dogodny dostęp do głównych arterii miasta oraz komunikacji miejskiej. Oprócz linii tramwajowych (1, 22, 27, 28) i autobusowych (107, 180, N41, N91) oraz punktu z rowerami miejskimi Veturilo, jednym z największych atutów Klif Tower jest prestiżowe centrum handlowe Dom Mody Klif znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie, ze spektrum oferowanych usług od ekskluzywnych sklepów najlepszych marek odzieżowych, kosmetycznych i biżuteryjnych, po kawiarnie, sushi bar, restauracje i supermarket. W niedalekiej odległości znajduje się także Centrum Handlowe Westfield Arkadia.

KlifTower 0034 resize

KlifTower facade

LOKALIZACJA

Klif Tower położony jest na warszawskiej Woli, przy ul. Okopowej 58/72, blisko najważniejszych arterii komunikacyjnych, co ułatwia poruszanie się do dalszych części miasta. Niewielka odległość od Rondo Radosława oraz skrzyżowania ulicy Okopowej i Alei Solidarności – głównych arterii komunikacyjnych miasta. Ponadto w pobliżu znajdują się liczne linie tramwajowe i autobusowe, a w odległości 20 minut jazdy samochodem od budynku zlokalizowane jest międzynarodowe lotnisko. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku biurowego znajduje się Dom Mody Klif z szeroką gamą oferowanych usług od ekskluzywnych butików z odzieżą, drogerii Super Pharm, biura podróży, po kawiarnie, restauracje i supermarket.
W budynku Klif Tower znajduje się stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Na parkingu DM Klif znajdue się również paczkomat Inpost.

1

2

POWIERZCHNIE BIUROWE

Klif Tower to 7876 m² nowoczesnej powierzchni biurowej znajdującej się na 15 kondygnacjach. Efektywne powierzchnie zaaranżowane zgodnie z wymogami klienta umożliwiają ich przygotowanie zarówno w układzie otwartym (open space), jak i gabinetowym. Biura o powierzchni od 222 do 601 m² zaprojektowano zgodnie z rosnącymi wymaganiami dotyczącymi przestrzeni parkingowej dla najemców. Budynek dysponuje 190 miejscami na parkingu podziemnym oraz blisko 100 miejscami przy galerii handlowej, zapewniając bardzo atrakcyjny wskaźnik parkingowy na poziomie 1/27.

3

WOLNE POWIERZCHNIE W KLIF TOWER (zielone - dostępne od zaraz; różowe - dostępne wkrótce):

  • Piętro 3 – 335,00 m kw. – podział gabinetowy i open space

Przechwytywanie

DOSTĘPNE POWIERZCHNIE W KLIF TOWER:

  • Piętro 7

Piętro 7

  • Piętro 8

Piętro 8

  • Piętro 9

Piętro 9

Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem!

Twój Kontakt

Mikołaj Laskowski

Mikołaj Laskowski
Head of Office Agency
Powierzchnie biurowe
+48 601 31 00 31

Kontakt


Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X