01 lipca 2021

Kolejny konsultant wzmacnia dział biurowy BNP Paribas Real Estate

Na początku lipca do działu zajmującego się kompleksowym doradztwem w zakresie wynajmu powierzchni biurowych i zarządzania środowiskiem pracy na stanowisku Konsultanta dołączył Michał Karolkiewicz.

Na początku lipca do działu zajmującego się kompleksowym doradztwem w zakresie wynajmu powierzchni biurowych i zarządzania środowiskiem pracy na stanowisku Konsultanta dołączył Michał Karolkiewicz. To szósty transfer do biurowego zespołu kierowanego przez Mikołaja Laskowskiego w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Nowy konsultant będzie odpowiadać za m.in.: wspieranie partnerów w poszukiwaniu i wyborze lokalizacji przyszłej powierzchni biurowej oraz za całościową koordynację procesów transakcyjnych.

Wzmocnienia działu biurowego BNP Paribas Real Estate Poland i rozbudowa zespołu o doświadczonych specjalistów są naturalnym efektem strategicznych decyzji firmy, związanych z ciągłą rozbudową kompetencji oraz zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług. Jedynie takie działanie pozwoli na efektywniejsze poszukiwanie nowych rozwiązań oraz elastyczne podejście do zmieniających się dziś rynku i oczekiwań naszych partnerów.

Bardzo się cieszę, że ambitny menedżer młodego pokolenia, posiadający już solidne doświadczenie rynkowe, wzmacnia nasze szeregi. Michał doskonale zna najświeższe trendy, rozumie wyzwania klientów związane z pracą w nowych warunkach i wie, jak sprawnie połączyć je z twardymi liczbami i biznesowymi strategiami. To bardzo cenna umiejętność. Jestem pewien wysokiej jakości przyszłych działań biznesowych Michała  oraz w szerokim zakresie wykorzystania zasobów BNP Paribas Real Estate Poland  – mówi Mikołaj Laskowski, Head of Office Agency, BNP Paribas Real Estate.

Michał Karolkiewicz ma 7-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, które zdobywał pracując dla klientów Metrohouse, a później Walter Hertz. W swojej pracy zajmował się kompleksowym doradztwem w poszukiwaniu i wynajmie powierzchni biurowych wraz z całościowym przeprowadzeniem transakcji.

Pobierz PDF

Znajdź Kluczowe kontakty

Szukanie zaawansowane


Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X